فرهادزاوشی:دوست ندارم ازاستقلال جداشوم

آخرین خبرها

به گزارش سایت استقلال مگ فرهاد زاوشی:بازیکن امید ستقلال تهران هافبک نفوذی ۱۸ ساله رده جوانان و امید استقلال می گوید به قراردادش به این تیم متعهد است اما خواستار درست شدن شرایط است.
فرهاد زاویش در خصوص شرایط تیم امید استقلال گفت: وضعیت باشگاه اصلا خوب نیست و خیلی از بچه ها دارند جدا می شوند و امسال اصلاً معلوم نیست مدیر عامل کیست و هیچ کس جوابگو نیست و مدرسه من اینجاست و قرار بود باشگاه پولش را پرداخت کند و به دلیل اینکه باشگاه پول مدرسه من را نداده من نمی توانم ادامه بدهم و شاید مجبور شوم که به سربازی بروم دقیقا کاری که زکریا مرادی انجام داد.
او در همین باره ادامه داد: من نمی‌خواهم مثل بازیکنانی که برای باشگاه ناز می کنند این کار را انجام دهم و بگویم می خواهم جدا بشوم چون اهل این کارها نیستم و این که من در استقلال می مانم. ۴,۵ سال در آکادمی کیا بودم و علت جدایی ام علاقه به استقلال بود و خیلی دوست داشتم با لباس استقلال بازی کنم و الان که این لباس تن من است مطمئنم که شاید تا یکی دو سال دیگر به بزرگسالان راه پیدا کنم و امیدوارم شرایط بهتر شود. تمرینات ما باید شروع شود و من هم چند پیشنهاد از لیگ برتر و لیگ یک داشتم اما دوست ندارم جدا شوم و می خواهم در استقلال بمانم.
وی اضافه کرد: تنها چیزی که ما می‌خواهیم بدانیم این است که چه کسی قرار است مدیرعامل شود و کار را دست بگیرد که پشت ما گرم باشد. هنوز شناسنامه من دست خودم نیست و چون ما خوابگاه بودیم و باشگاه پول خوابگاه را نداده شناسنامه من دست آن ها گیر است. تا همین الان هم که من بالا آمده ام خیلی ها می دانند که چه کارهایی برای استقلال کردم و فنی من چطور است و اینکه اصلاً پولی به من ندادند ولی من پای استقلال ماندم.
زاویش در پایان افزود: ما یک اکیپ ۴,۵ نفره در امیدهای استقلال بودیم که بچه ها می خواهند جدا شوند ولی من می خوام بمانم .فقط دوست دارم که تکلیف هرچه زودتر روشن شود و ببینم آقا فرهاد چه می گوید و باشگاه چه تصمیمی می‌گیرد؟

بیشتر بخوانید:

استقلال مگ ، یارِ جدید مکتب آبی

برای اسطوره‌ ی استقلال و آن سفر همیشگی / یاد باد آن سپیده، آن امید !

واکنش استقلالی ها به صحبت های گلمحمدی و خطیبی

داستان های فرهاد مجیدی و بهزاد غلامپور

سایت رسمی باشگاه  استقلال 

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید