یکه: استقلال تمرکزش را از دست داد/ درگیری در فوتبال ما عادی شده است

آخرین خبرها

یکه: استقلال تمرکزش را از دست داد/ درگیری در فوتبال ما عادی شده است

یکه: استقلال تمرکزش را از دست داد/ درگیری در فوتبال ما عادی شده است

پایگاه خبری فوتبالی- مهاجم پیشین استقلال گفت: آبی پوشان بعد از گلی که دریافت کردند تمرکز خود را از دست داده و نتوانستند از موقعیت های به دست آمده استفاده کنند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از مهر، مرتضی یکه در خصوص دربی نود و پنجم که با شکست استقلال همراه شد، گفت: در دربی نود و پنجم بیشتر به جای نکات فنی شاهد درگیری، اشتباهات داوری و مسائل حاشیه ای بودیم. با اینکه انتظار می رفت دو تیم نمایش خوبی از خود از لحاظ فنی نشان دهند اما همانند اکثر دربی های گذشته این بازی هم قابلیت فنی بالایی نداشت و بیشتر اسیر حواشی و اتفاقات ناخوشایند بود.

وی تأکید کرد: زمانی که استقلال تمرکزش را از دست داد، هم گل دریافت کرد و هم بعد از آن نتوانست به بازی برگردد، اگر چه چند موقعیت خوب را به دست آورد اما به دلیل آشفتگی و نداشتن آرامش و تمرکز نتوانست از موقعیت هایش استفاده کرده و بازی را به تساوی بکشاند.

مهاجم پیشین استقلال در ادامه گفت: باز هم اشتباهات خط دفاع کار دست آبی ها داد. مدافعان استقلال نباید اجازه می دادند شهریار مغانلو به راحتی دور بزند و شوت زنی کند اما او فضای کافی را در اختیار داشت و توانست بدون حضور مدافعان استقلال ضربه خود را بزند که در ریباند آل کثیر توانست دروازه استقلال را باز کند و پرسپولیس با هم تک گل به پیروزی رسیده و به قهرمانی امیدوارتر شود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: استقلال بعد از گل تا حدودی بر روی دروازه پرسپولیس فشار آورد که این موضوع طبیعی بود اما بازیکنان آنقدر پراسترس بودند که اشتباهاتشان لحظه به لحظه بیشتر می شد. اگر چه چند موقعیت هم به دست آوردند اما به دلیل همان استرس نتوانستند دروازه پرسپولیس را باز کنند.

یکه در مورد تعویض هایی که برای استقلال صورت گرفت، گفت: نمی دانم دلیل دیر آمدن دیاباته و اسماعیلی به زمین چه بود. شاید اگر آنها زودتر به میدان می آمدند، تأثیر بیشتری در نتیجه دیدار داشتند و دیدیم که با آمدنشان چند حرکت ترکیبی انجام دادند و بر روی دروازه پرسپولیس خطرساز شدند اما دیگر زمان کافی وجود نداشت و پرسپولیس با مدیریت بازی توانست به پیروزی برسد.

وی در پایان و در خصوص درگیری هایی که در پایان بازی رخ داد، گفت: متأسفانه درگیری در فوتبال ما دیگر عادی شده است. هفته پیش در اصفهان، روز جمعه در تهران و معلوم نیست درگیری بعدی در کدام بازی اتفاق بیفتد. این درگیری ها نشان می دهد که هنوز تا حرفه ای شدن راه طولانی در ییش داریم و تنها مدعی حرفه ای بودن هستیم.

۶۶۴۱

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید