یورو 2020| کار کرواسی با تساوی مقابل چک سخت شد

آخرین خبرها

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دومین دیدار از روز هشتم رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ از ساعت ۲۰:۳۰ امروز (جمعه – به وقت تهران) در ورزشگاه همپدن پارک شهر گلاسکو، تیم‌های ملی فوتبال کرواسی و جمهوری چک به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی یک – یک خاتمه یافت.

در این بازی ابتدا پاتریک شیک با پنالتی که خودش در دقیقه ۳۷ گرفت، جمهوری چک را پیش انداخت. این سومین گل پاتریک شیک در رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ بود که او را در صدر جدول برترین گلزنان این تورنمنت قرار داد.

کروات‌ها اما تنها دو دقیقه پس از آغاز نیمه دوم با حرکت خوب ایوان پریشیچ و شوت زیبای او از سمت چپ محوطه جریمه چکی‌ها گل تساوی را به ثمر رساندند.

در این بازی برابر که دو تیم تقریباً به یک اندازه تملک توپ و موقعیت‌های گلزنی داشتند و در سایر آمارها هم برابر بودند، کروات‌ها به جز موقعیتی که منجر به گل‌شان شد یکی دو موقعیت خوب دیگر هم داشتند که ضربات آخر کم‌دقت بازیکنان‌شان مانع از به گل رسیدن آنها شد.

با نتیجه این بازی، جمهوری چک که بازی دور نخست خود برابر اسکاتلند را برده بود، با چهار امتیاز به صدر جدول گروه D صعود کرد و در موقعیت خوبی برای صعود قرار گرفت. کروات‌ها اما با توجه به باخت‌شان به انگلیس در دور نخست، با یک امتیاز در رده سوم جدول قرار گرفتند و کار خود را برای راهیابی به مرحله بعدی رقابت‌ها سخت کردند.

در دومین بازی گروه D‌ در دور دوم مسابقات مرحله گروهی یورو ۲۰۲۰، از ساعت ۲۳:۳۰ امشب به وقت تهران تیم‌های ملی انگلیس و اسکاتلند در ورزشگاه ومبلی به مصاف هم می‌روند.

یورو ۲۰۲۰| پیروزی یک نیمه‌ای چک مقابل کرواسی با یک پنالتی/ شیک در صدر جدول برترین گلزنان

انتهای پیام/

انتشار خبرهای بخش سایر رسانه ها به معنای تایید آن توسط استقلال مگ نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید