یورو 2020| پیام اریکسن برای دانمارکی‌ها پس از دومین باخت وایکینگ‌ها

آخرین خبرها

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی دانمارک شب گذشته (پنجشنبه) با قبول باخت ۲ بر یک خانگی برابر بلژیک در دیداری که یک نیمه از آن را برده بود، کار خود را برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۰ بسیار سخت کرد. با این حال کریستین اریکسن بازیکن خط میانی این تیم که شنبه شب در اولین بازی دانمارکی‌ها مقابل فنلاند دچار ایست قلبی شد، از عملکرد هم‌تیمی‌هایش راضی است.

مارتین برایت‌ویت مهاجم تیم ملی دانمارک پس از باخت این تیم برابر بلژیک به خبرنگاران گفت: بعد از بازی اریکسن در گروه ما در واتساپ نوشت که ما فوق‌العاده بازی کردیم. من پیام او را در مسیر رفتن به رختکن خواندم. ما در این بازی شروع خوبی داشتیم و نشان دادیم که از نظر روانی تیمی قوی هستیم. ما به خاطر کریستین و تمام مردم کشورمان بازی کردیم. احساس می‌کردیم که کل مردم حاضر در ورزشگاه (استادیوم پارکن شهر کپنهاگ) حامی ما هستند. فوق‌العاده بود.

دانمارکی‌ها در بازی اول‌شان برابر فنلاند که اریکسن در دقیقه ۴۳ آن دچار ایست قلبی شد، شوک بزرگ را متحمل شدند، اما آنها در کمتر از دو ساعت بعد مجبور به از سرگیری بازی شدند و البته بازی را هم یک بر صفر باختند.

برایت‌‌ویت با تأکید بر اینکه او و هم‌تیمی‌هایش مجبور به ادامه بازی شدند، گفت: اگر آن شرایط به وجود نمی‌آمد ما بازی اول را می‌بردیم. من مطمئنم. اینکه ما هنوز امتیاز نگرفته‌ایم، باورکردنی نیست. با این وجود من احساس می‌کنم که صعود می‌کنیم.

یورو ۲۰۲۰| مرخص شدن اریکسن از بیمارستان با ضربان‌ساز قلبیورو ۲۰۲۰| پیروزی یک نیمه‌ای دانمارک برابر بلژیک با سریع‌ترین گل جام/ اریکسن یک دقیقه تشویق شد + عکس

انتهای پیام/

انتشار خبرهای بخش سایر رسانه ها به معنای تایید آن توسط استقلال مگ نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید