پریشیچ: نمی دانم چرا کرواسی انقدر بد بازی می کند!

آخرین خبرها

به گزارش سایت استقلال مگ به نقل از خبرگزاری فارس، در چارچوب هفته دوم رقابت های یورو۲۰۲۰ تیم ملی کرواسی مقابل تیم ملی جمهوری چک به تساوی یک بر یک رسید.

تیم ملی کرواسی که در بازی ابتدایی مقابل انگلیس شکست را تجربه کرد بود برای صعود باید در دیدار پایانی مقابل اسکاتلند به برتری دست یابد.

لوکا مودریچ که در پایان این مسابقه جایزه بهترین بازیکن را دریافت کرد، پس از این تساوی اظهار داشت: کاممان تلخ ماند زیرا که بازی را نبردیم. ما این مسابقه بسیار بد شروع کردیم و کاملاً نامنظم بودیم ولی در نیمه دوم بهتر شدیم و توانستیم گل به ثمر رسانیم. به نظرم می توانستیم حتی بیشتر گل بزنیم ولی متاسفانه این اتفاق رخ نداد و ما پیروز میدان نشدیم. اکنون باید مقابل اسکاتلند به پیروزی رسیم تا به مرحله بعدی صعود کنیم.

ایوان پریشیچ نیز که تک گل تیم ملی کرواسی در این بازی را به ثبت رساند، پس از این تساوی گفت: ما خوب بازی نمی کنیم و من دلیلش را نمی دانم. ما بازی را بد آغاز مردیم ولی توانستیم در نیمه گلزنی کنیم. باید در دیدار مقابل اسکاتلند نمایش بهتری داشته باشیم به مرحله بعدی صعود کنیم.

وی ادامه داد: هر کسی در این تیم باید بیشتر از این تلاش کند تا بتوانیم به مرحله بعدی صعود کنیم. ما این شانس را داریم که به مرحله حذفی برسیم فقط باید بهتر بازی کنیم.

انتشار خبرهای بخش سایر رسانه ها به معنای تایید آن توسط استقلال مگ نیست.

بیشتر بخوانید:

استقلال مگ ، یارِ جدید مکتب آبی

برای اسطوره‌ ی استقلال و آن سفر همیشگی / یاد باد آن سپیده، آن امید !

واکنش استقلالی ها به صحبت های گلمحمدی و خطیبی

داستان های فرهاد مجیدی و بهزاد غلامپور

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید