سرمربی چک: عملکرد بازیکنانم مرا غافلگیر کرد

آخرین خبرها

 

به گزارش سایت استقلال مگ به نقل از خبرگزاری تسنیم، تیم ملی جمهوری چک در دومین دیدارش در رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ موفق شد حریف پرستاره خود کرواسی را در ورزشگاه همپدن پارک شهر گلاسکو با تساوی یک – یک متوقف کند و با چهار امتیاز در صدر جدول گروه D‌ قرار گرفت تا شرایط خوبی برای صعود به مرحله بعدی داشته باشد. چکی‌ها نیمه اول این بازی را با گلزنی پاتریک شیک از روی نقطه پنالتی به سود خود به پایان رساندند، اما با گلی که در ابتدای نیمه دوم دریافت کردند، در نهایت به تساوی رضایت دادند.

یاروسلاو سیلهاوی سرمربی تیم ملی جمهوری چک پس از این بازی به سایت اینترنتی رقابت‌ها گفت: من باید اعتراف کنم که از عملکرد و میزان تملک توپ بازیکنانم در نیمه اول غافلگیر شدم، همچنین از اینکه حریف از خط حمله‌اش ما را پرس نکرد و اجازه داد که بازی کنیم. ما موقعیت‌های نصف و نیمه‌ای داشتیم و در نهایت از روی نقطه پنالتی گل زدیم. در نهایت بازی سختی را پشت سر گذاشتیم که انرژی زیادی از ما گرفت. می‌توانستیم سه امتیاز را هم بگیریم، اما باید از این مساوی هم راضی باشیم.

پاتریک شیک در حالی گل نخست بازی را به ثمر رساند که به خاطر ضربه‌ای که به صورتش وارد آمده بود، بینی‌اش دچار خونریزی شده بود و خونریزی‌ آن هم بند نمی‌آمد. او در نهایت در حالی که همچنان از بینی‌اش خون می‌آمد و صورتش هم خونی بود پشت ضربه پنالتی ایستاد.

سیلهاوی درباره این اتفاق هم گفت: من معمولاً به بازیکنان مصدوم اجازه نمی‌دهم پنالتی بزنند، اما این مورد یک استثنا بود. وقتی دیدم که پاتریک شیک چقدر انگیزه دارد که پنالتی را خودش بزند، اجازه دادم که این کار را انجام دهد. هم‌تیمی‌های او داشتند بر سر مدیر تدارکات تیم فریاد می‌زدند که یک پیراهن تمیز برای پاتریک ببرد، چون او می‌خواست پنالتی را خودش بزند. من هم مطمئن بودم که او پنالتی را گل می‌کند.

یورو ۲۰۲۰| دالیچ: تساوی، نتیجه‌ای عادلانه برای مصاف ما و چک بودیورو ۲۰۲۰| کار کرواسی با تساوی مقابل چک سخت شد

انتشار خبرهای بخش سایر رسانه ها به معنای تایید آن توسط استقلال مگ نیست.

بیشتر بخوانید:

استقلال مگ ، یارِ جدید مکتب آبی

برای اسطوره‌ ی استقلال و آن سفر همیشگی / یاد باد آن سپیده، آن امید !

واکنش استقلالی ها به صحبت های گلمحمدی و خطیبی

داستان های فرهاد مجیدی و بهزاد غلامپور

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید