یورو 2020| سرمربی اسلواکی: مقابل اسپانیا به معجزه نیاز داریم/ تمجید سرمربی سوئد از خط دفاعی

آخرین خبرها

به گزارش خبرگزاری فارس، در چارچوب هفته دوم رقابت های یورو از ساعتی پیش تیم ملی سوئد به مصاف اسلواکی رفت و توانست با تک گل فورسبرگ در دقیقه ۷۷ به برتری یک بر صفر دست یابد.

یان اندرسن پس از این دیدار گفت: خیلی خوب است که سوئد پس از ۲ بازی، ۴ امتیاز کسب کرده است. ما ۷ بازی در این سال برگزار کردیم و تنها یک گل خوردیم. خط حمله ما هم سزاوار رسیدن به گل بود و عملکردی فوق العاده داشتیم.

سرمربی تیم ملی سوئد اظهار داشت: خیلی خوب است که ما «الکساندر ایساک» را در زمین می بینیم. او یک استعداد بزرگ است؛ بازیکنی جوان که بسیار زیاد می تواند پیشرفت کند. امروز بازی خیلی خوبی به ثبت رساند.

اندرسن ادامه داد: ما در نیمه اول، آن بازی که دوست داشتیم را به نمایش نگذاشتیم. اسلواکی خیلی خوب دفاع کرد و فضاها را برای ما بست ولی در نیمه دوم همه چیز عوض شد و برخی اوقات این اسلواکی بود که موقعیت گل داشت. توانستیم بازی را خیلی خوب مدیریت کنیم و به گل هم دست یابیم.

اشتفان تارکوویچ اظهار داشت: در نیمه دوم ما کیفیت بالایی از سوئد دیدیم. آنها توانستند موقعیت های زیادی خلق کنند ولی دروازه بان چندین توپ را مهار کرد اما متاسفانه یک پنالتی صورت گرفت.

وی ادامه داد: وقتی از پنالتی گل دریافت کردیم، باید برای گلزنی تلاش می کردیم. به همین دلیل سیستم به ۱-۴-۱-۴ تغییر کرد. ما تلاش زیادی کردیم ولی زمان ما اندک بود و به خاطر این موضوع بسیار ناراحتم.

سرمربی اسلواکی اظهار داشت: ما توانستیم لهستان را به خوبی شکست دهیم و نزدیک بود مقابل سوئد به تساوی دست یابیم ولی این اتفاق رخ نداد. خوشحالم و نسبت به آینده امیدوار هستم. ما به این رقابت آمدیم تا ۳ بازی انجام دهیم و برای آن بازی ها نیز بسیار آماده ایم. ما همان کیفیتی که در بازی اول از خودمان نشان دادیم را در دیدار بعدی به ثبت خواهیم رساند. ما در دیدار مقابل اسپانیا به یک معجزه نیازمند هستیم.

انتهای پیام/

انتشار خبرهای بخش سایر رسانه ها به معنای تایید آن توسط استقلال مگ نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید