ساوت‌گیت: شب ناامیدکننده‌ای را تجربه کردیم

آخرین خبرها

 

به گزارش سایت استقلال مگ به نقل از خبرگزاری تسنیم، گرت ساوت‌گیت سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس پس از تساوی بدون گل شب گذشته (جمعه) شاگردانش در خانه برابر اسکاتلند در دور دوم مرحله گروهی یورو ۲۰۲۰ به خبرنگاران اظهار داشت: امشب برای ما شب ناامید‌ای بود. باید به اسکاتلند به خاطر عملکردش تبریک گفت و جداً باید آنها را تحسین کرد. در چنین بازی‌هایی اگر قرار نیست و نمی‌توانید راهی برای بردن پیدا کنید، پس مهم است که بازنده نباشید.

ساوت‌گیت که شاگردانش در دور آخر مرحله گروهی باید به مصاف جمهوری چک صدرنشین گروه ‌بروند، درباره تعویض کاپیتان تیم هری کین برای به میدان فرستادن مارکوس رشفوردی که او هم کار خاصی انجام نداد، گفت: ما نیاز داشتیم که از کمی عقب‌تر حملات‌‌مان را شروع کنیم. به همین دلیل احساس کردم که او می‌تواند انرژی لازم برای انجام این کار را به تیم ما بدهد. در آن مقطعی که این تعویض را انجام دادیم، نیاز به کسب پیروزی داشتیم.

سرمربی سه‌شیر در پایان تصریح کرد: بابت نتیجه‌ای که در این بازی رقم خورد باید اول از همه خودمان را نقد کنیم و من هم اولین نفری هستم که باید این کار را انجام دهم و ببینم چگونه می‌شود عملکرد تیم را بهتر از این کرد. ما امشب برای بردن بازی به اندازه کافی خوب بازی نکردیم.

تیم ملی انگلیس در آخرین بازی خود در مرحله گروهی یورو ۲۰۲۰ میزبان جمهوری چک خواهد بود.

یورو ۲۰۲۰| نبرد انگلیس و اسکاتلند برنده نداشت؛ دربی بدون گل بریتانیایی‌ها پایان بخش شب هشتم

انتشار خبرهای بخش سایر رسانه ها به معنای تایید آن توسط استقلال مگ نیست.

بیشتر بخوانید:

استقلال مگ ، یارِ جدید مکتب آبی

برای اسطوره‌ ی استقلال و آن سفر همیشگی / یاد باد آن سپیده، آن امید !

واکنش استقلالی ها به صحبت های گلمحمدی و خطیبی

داستان های فرهاد مجیدی و بهزاد غلامپور

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید