یورو 2020| دالیچ: تساوی، نتیجه‌ای عادلانه برای مصاف ما و چک بود

آخرین خبرها

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، زلاتکو دالیچ سرمربی تیم ملی فوتبال کرواسی پس از تساوی یک – یک امشب (جمعه) تیمش مقابل کرواسی در دور دوم بازی‌های گروه B اعتراف کرد که نتیجه‌ای عادلانه برای بازی رقم خورده است.

سرمربی نایب قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: در مجموع فکر می‌کنم که هر دو تیم استحقاق کسب یک امتیاز را داشتند. ما بازی را بد شروع کردیم. سرعت حرکت‌مان آهسته بود و بی‌جهت سعی در تحت فشار گذاشتن حریف داشتیم در حالی که تیم‌مان یکپارچه نبود. با این وجود، بعد از گل‌مان بهتر بازی کردیم.

تساوی کروات‌ها کار آنها را با تنها یک امتیاز برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی سخت کرد. با این وجود دالیچ از صعود ناامید نیست.

وی افزود: هنوز همه چیز در دستان خود ماست. بازیکنان ما باید تجدیدقوا کنند و انرژی‌‌ به دست آورند، چون در حال حاضر مشخص است که آنها در این زمینه مشکل دارند. بعد از آغاز نیمه دوم بازی ما بهتر شد، اما این برای بردن بازی کافی نبود. در دور آخر برابر اسکاتلند بازی سختی خواهیم داشت، اما یورو همین است و همه بازی‌هایش سخت. با این حال حال هنوز این خود ماییم که می‌توانستیم سرنوشت‌مان را رقم بزنیم و در بازی آخر باید تلاش کنیم تیم برتر میدان باشیم و آن را ببریم.

یورو ۲۰۲۰|برقراری عدالت در مصاف جمهوری چک و کرواسی به گواه آماریورو ۲۰۲۰| کار کرواسی با تساوی مقابل چک سخت شد

انتهای پیام/

انتشار خبرهای بخش سایر رسانه ها به معنای تایید آن توسط استقلال مگ نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید