یورو 2020| تساوی چک با گلزنی دوباره «شیک» / کرواسی صعود می کند؟

آخرین خبرها

به گزارش خبرگزاری فارس، در چارچوب هفته دوم رقابت یورو ۲۰۲۰ از ساعت ۲۰ و ۳۰ به وقت ایران، تیم ملی کرواسی در ورزشگاه «همپدن پارک» گلاسکو اسکاتلند به مصاف جمهوری چک رفت و به تساوی یک بر یک رضایت داد.

گل ها: پاتریک شیک (۳۷) پنالتی برای چک و ایوان پریشیچ (۴۷) برای کرواسی

در این رقابت تیم جمهوری چک نیمه اول را بهتر شروع کرد و توانست با حملات خود موقعیت های خوبی ایجاد کند. در دقیقه ۳۷ ، با ضربه آرنج «دژان لوورن» به صورت «پاتریک شیک» باعث شد تا داور اسپانیایی پس از دیدن ویدیوچک برای جمهوری چک یک پنالتی بگیرد.

پاتریک شیک که پس از این برخورد با آسیب دیدن بینی اش مواجه شد، پس از مداوا توانست اولین گل مسابقه را از روی نقطه پنالتی برای جمهوری چک به ثبت رساند.

در بین ۲ نیمه، زلاتکو دالیچ تعویض های خوبی انجام داد و توانست در همان ابتدا تغییری در ترکیب کرواسی بدهد و باعث گلزنی پریشیچ شود. این بازی با حملات دیگر کرواسی همراه بود ولی این موقعیت ها به گل بدل نشد تا این مسابقه با تساوی به پایان رسد.

تیم ملی کرواسی که در اولین مسابقه مقابل انگلیس شکست خورد، با این تساوی مقابل جمهوری چک به یک امتیاز رسید تا شانس صعودش به هفته سوم و پایانی موکول شود. باید دید کرواسی که در جام جهانی ۲۰۱۸ به مقام نایب قهرمانی جام جهانی می تواند با شکست اسکاتلند جواز حضور در مرحله بعدی را کسب کند؟

تیم ملی چک نیز با ۴ امتیاز موقعیت خوبی برای کسب جواز صعود بدست آورده است و باید دید در بازی پایانی مقابل تیم ملی انگلیس چه عملکردی از خود به ثبت می رساند.

در جدول گروه D مسابقات، تیم ملی چک با ۲ بازی و ۴ امتیاز صدرنشین است و تیم ملی انگلیس با یک بازی و ۳ امتیاز در رده دوم قرار دارد. تیم ملی کرواسی نیز با یک بازی و یک امتیاز در سوم جای گرفته و اسکالتند با یک بازی و بدون امتیاز در قعر جدول جای دارد.

انتهای پیام/

انتشار خبرهای بخش سایر رسانه ها به معنای تایید آن توسط استقلال مگ نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید