یامگا و ژستد مقابل نفت آبادان بازی می‌کنند؟

آخرین خبرها

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook

باشگاه استقلال در تلاش است مجوز بازی دو ستاره خارجی خود را بگیرد.

به گزارش استقلال مگ و به نقل از “ورزش سه”، رودی ژستد و کوین یامگا دو بازیکن خارجی استقلال هستند که طی روزهای گذشته بازی نکردن شان مقابل گل گهر سیرجان حاشیه های زیادی را ایجاد کرده است. در این خصوص سازمان لیگ یکساعت قبل از مصاف گذشته استقلال به خاطر دراختیار نگذاشتن ضمانتنامه بانکی توسط باشگاه جلوی بازی آنها را گرفت.

باشگاه استقلال طی یکی دو روز گذشته به این مساله که قانون به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اجازه نمی‌دهد برای بازیکنان خارجی شان ضمانت نامه بانکی ارائه بدهند بارها اشاره کرده است. از طرفی باشگاه استقلال ضمانت نامه ملکی برای آنها به سازمان لیگ داده که مورد قبول قرار نگرفته است.

در این شرایط مسئولان استقلال در حال رایزنی با مسئولان سازمان لیگ هستند تا هرچه سریع‌تر این مشکل را حل کنند. از این رو وزارت ورزش و جوانان نیز وارد عمل شده تا با سازمان لیگ رایزنی کند و مجوز بازی دو خارجی این تیم صادر شود.

در چنین شرایطی به احتمال فراوان شاهد حل مشکل یامگا و ژستد تا قبل از دیدار با صنعت نفت آبادان باشیم و اگر مشکل خاصی پیش نیاید با توافق و تعامل استقلال و سازمان لیگ آنها در بازی روز دوشنبه تیمشان در هفته هفتم لیگ برتر بازی خواهند کرد.

 

بیشتر ببینید:

گزارشگر دخترانه / خلاصه بازی استقلال – نساجی

صندوقچه اسرار آبی / با حضور علیرضا اکبرپور

سارامینا / برند برتر یا خالی بند برتر!

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید