گزارش روز/ بررسی شکایت استقلال از مهاجم پرسپولیس؛ آیا شادی گل آل کثیر جنجالی بود؟

آخرین خبرها

گزارش روز/ بررسی شکایت استقلال از مهاجم پرسپولیس؛ آیا شادی گل آل کثیر جنجالی بود؟

گزارش روز/ بررسی شکایت استقلال از مهاجم پرسپولیس؛ آیا شادی گل آل کثیر جنجالی بود؟

پایگاه خبری فوتبالی- ظاهرا شادی گل عیسی آل کثیر یکی از اتفاقات جنجالی دربی ۹۵ بوده است.

به گزارش فوتبالی، مهاجم پرسپولیس که خاطره خوبی از شادی بعد از گل ندارد و ۶ ماه به خاطر این اتفاق محروم شد، در دو بازی مقابل نساجی و سپاهان، بعد از گلزنی شادی خاصی انجام نداد اما بخشی از شادی گل او در بازی دیشب مقابل استقلال، نه تنها از دید برخی از هواداران استقلال، حرکتی غیراخلاقی محسوب شده بلکه باشگاه استقلال هم این شادی گل را غیراخلاقی و زشت توصیف کرده و به همین دلیل باشگاه استقلال از مهاجم پرسپولیس به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کرده است و اعلام کرده تا آخر پیگیر شکایتش می ماند.

اینکه آیا شادی گل مهاجم پرسپولیس، غیراخلاقی بوده یا نه، سوالی است که اعضای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال باید جوابش را مشخص کنند منتهی گلزن دربی ۹۵ که چنین عقیده‌ای نداشته است.

او دیشب و بعد از گلزنی در اولین حضورش در دربی، درباره شادی بعد از گلش چنین توضیحی داده است: “خوشحالی من و این حرکتی پس از گل‌هایم انجام می دهم یعنی پس از محرومیتم دوباره برگشته ام. من سمت نیمکت استقلال نرفتم و خوشحالی طبیعی خودم را انجام دادم.”

البته باشگاه استقلال عقیده دارد که آل کثیر مقابل جایگاه هواداران استقلال چنین شادی گلی داشته و تفسیر شادی گل با مشتهای گره کرده و با سرعت به جلو پرتاب کردن مشت از عقب به جلو را غیر اخلاقی دانسته است. 

برخی گفتند او شادی جنجالی را مقابل نیمکت استقلال انجام داده که زاویه حرکت او نشان می‌دهد که به سمت نیمکت استقلال نبوده اما به سمت جایگاه هواداران استقلال بوده که البته جایگاه هواداران استقلال خالی از جمعیت بوده است.

حالا باید منتظر ماند و دید که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال چه واکنشی به شکایت باشگاه استقلال از عیسی آل کثیر نشان خواهد داد.

۹۶۹۷

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید