گزارش آماری/ آخرین برد نود دقیقه‌ای استقلال در دربی؛ بیش از 1000 روز قبل

آخرین خبرها

گزارش آماری/ آخرین برد نود دقیقه‌ای استقلال در دربی؛ بیش از ۱۰۰۰ روز قبل

گزارش آماری/ آخرین برد نود دقیقه‌ای استقلال در دربی؛ بیش از 1000 روز قبل

پایگاه خبری فوتبالی- ناکامی استقلال در دربی، به حدود ۱۲۰۰ رسیده است.

به گزارش فوتبالی، شکست استقلال در بازی دیشب مقابل رقیب سنتی‌اش باعث شد تا استقلال در ۸ بازی آخرش( با احتساب سوپرجامی که استقلال در آن شرکت نکرد) در دربی موفق به کسب پیروزی در این بازی- در ۹۰ دقیقه – نشده باشد.

آخرین باری که استقلال موفق شد در ۹۰ دقیقه برنده دربی شود، به لیگ هفدهم برمی‌گردد. دیداری که ۱۰ اسفند سال ۹۶ برگزار شد و تیم وینفرد شفر با تک گل وریا غفوری در دقیقه توانست حریف سنتی‌اش را شکست دهد. دیداری که ۳ سال و ۲ ماه و ۱۵ روز قبل برگزار شد. با احتساب سوپرجام بازی که استقلال حاضر به بازی نشد و سه بر صفر بازنده شد، در ۸ دربی اخیر، ۴ بازی با نتیجه تساوی به پایان رسیده ( تساوی ۲-۲ دو تیم در مرحله نیمه نهایی فصل گذشته جام حذفی هم جزو این بازیهاست و طبق آمار فیفا پیروزی و شکست در ضربات پنالتی جزو آمار برد و باخت محسوب نمی شود) و پرسپولیس هم پیروز ۴ دربی بوده است. شکست استقلال در بازی دیشب را به یک شکل دیگر می‌توان بررسی کرد. اینکه استقلال، بعد از سه بازی بدون شکست، دوباره در دربی شکست خورده است.

تا قبل از بازی دیشب، آخرین باری که استقلال به رقیب سنتی‌اش باخته بود، به بازی رفت دو تیم در لیگ نوزدهم برمی‌گشت که آندره‌آ استراماچونی در اولین دربی‌اش با گل به خودی حسین حسینی به تیم گابریل کالدرون باخت. آن دیدار ۳۱ شهریور سال ۹۸ برگزار شد و استقلال با فرهاد مجیدی(۲ بار) و محمود فکری( ۱ بازی) در دربی شکست نخورده بود و بازیها مساوی شده بود.

۷۶۵۵

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید