گرشاسبی: پرسپولیس باید راحت استقلال را شکست دهد

آخرین خبرها

گرشاسبی: پرسپولیس باید راحت استقلال را شکست دهد

گرشاسبی: پرسپولیس باید راحت استقلال را شکست دهد

پایگاه خبری فوتبالی- مدیرعامل اسبق تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که باتوجه به شرایط موجود پرسپولیس باید خیلی راحت استقلال را شکست دهد. 

به گزارش فوتبالی و به نقل از ایرنا، حمیدرضا گرشاسبی درباره نود و پنجمین تقابل پرسپولیس و استقلال در شهرآورد پایتخت که عصر جمعه برگزار می‌شود، اظهار داشت: من فکر می‌کنم با توجه به شرایط موجود بچه‌ها راحت استقلال را ببرند. پرسپولیس تیم آماده‌ای دارد و با یاری خدا برنده شهرآورد است.

وی ادامه داد: البته اینکه برخی می‌گویند استقلال تیم ضعیفی است را قبول ندارم. استقلال تیم خوبی است اما پرسپولیس از آنها بهتر است. با توجه به اینکه شهرآورد بدون تماشاگر برگزار می شود، ۴۰ تا ۵۰ درصد از استرس بازیکنان کم می‌شود و آنها با خیال راحت تر بازی می‌کنند. در هر صورت پرسپولیسی‌ها باید با تمام قوا به زمین بروند و استقلال را ببرند.

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس درباره برخی حواشی که اخیرا در مورد این تیم ایجاد شده است، گفت: با توجه به اینکه پرسپولیس به ثبات رسیده و چهار سال است با اقتدار قهرمان می شود چنین اتفاقاتی طبیعی است. به نظر من که پرسپولیسی‌ها نباید کوچکترین حساسیتی نسبت به این حواشی داشته باشند و باید کار خودشان را بکنند. بازیکنان و اعضای پرسپولیس باید بدانند که همیشه به قطار در حال حرکت سنگ می زنند و و صحبت های نابجای چند نفر نباید قطار در حال حرکت آنها را متوقف کند. امیدوارم با قهرمانی در آسیا این نسل فوق‌العاده پرسپولیس به حقشان برسند؛ آنها فقط باید آرامش داشته باشند.

گرشاسبی افزود: می‌دانید چرا بعضی ها دوست دارند فقط در مورد پرسپولیس حرف بزنند و در مورد تیم خودشان چیزی نمی‌گویند؟ چون پرسپولیس تیم قدرتمندی است و آنها سعی می‌کنند خودشان را به پرسپولیس بچسبانند. این افراد در زمین زورشان به پرسپولیس نمی‌رسد و می خواهند بیرون از میدان بچه‌های ما را به حاشیه بکشند. طبیعی است که آنها در این سالها افتخاری نداشتند و شاهد قهرمانی های مقتدرانه تیم ما بودند.

وی خاطر نشان کرد: این افراد زورشان به پرسپولیس نمی رسد و می خواهند برای تیم ما حاشیه درست کنند، در حالی که این رفتارها دیگر قدیمی شده است. تیم های دیگر اگر از نظر فنی خوب هستند باید در زمین حرف‌شان را بزنند، نه بیرون از زمین و با حاشیه درست کردن‌های مضحک.

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس در پایان گفت: این نکته را به دوستان می‌گویم که اگر پرسپولیس در این سال‌ها به قهرمانی رسیده به خاطر این بود که شخصیت قهرمانی داشته و در زمین حرف هایش را زده است. شما هم اگر دوست دارید مثل پرسپولیس به قهرمانی برسید در زمین حرف هایتان را بزنید. دیگر دوران برخی حرکات و صحبت های عجیب به پایان رسیده است.

۶۶۴۱

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید