کومان: مسی باید فوتبال خود را در بارسلونا به پایان برساند/ تیم قوی‌تری برای فصل آینده می‌بندیم

آخرین خبرها

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رونالد کومان در گفت‌وگو با نشریه اسپورت، درباره فعالیت نقل‌وانتقالاتی باشگاه بارسلونا اظهار داشت: می‌دانم که باشگاه سخت کار می‌کند تا تیمی رقابتی و بهتر از سال گذشته بسازد. تیم ما قوی‌تر خواهد بود و من از این بابت مطمئنم.

وی در مورد وضعیت تمدید قرارداد کاپیتان آبی‌واناری‌ها گفت: همیشه گفته‌ایم که لیونل مسی باید در بارسلونا به فوتبال خود پایان بدهد. امیدوارم دو طرف به یکدیگر نزدیک شوند تا مسی در بارسا بماند و فکر می‌کنم چنین اتفاقی می‌تواند رخ دهد. این خبری عالی برای همه خواهد بود.

سرمربی بارسلونا راجع به عقد قرارداد با ممفیس دپای بیان کرد: این اتفاق هنوز به صورت قطعی رخ نداده و قراردادی امضا نشده، اما کار تقریباً انجام شده است. دپای بازیکنی هیجان‌انگیز است و امیدوارم به بارسلونا بیاید.

لاپورتا: مسی می‌خواهد در بارسلونا بماند

جورجینیو واینالدوم بازیکنی بود که گفته می‌شد به بارسلونا خواهد رفت، اما در نهایت به باشگاه پاری‌سن‌ژرمن منتقل شد. کومان در مورد این موضوع تصریح کرد: خجالت‌آور بود. واینالدوم بازیکنی فوق‌العاده است و در برنامه بسیاری از تیم‌ها بود. فکر می‌کنم تماس‌های تعیین‌کننده و قانع‌کننده را برقرار نکردیم و پاری‌سن‌ژرمن در جذب واینالدوم از ما سبقت گرفت.

انتهای پیام/

انتشار خبرهای بخش سایر رسانه ها به معنای تایید آن توسط استقلال مگ نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید