کنعانی‌زادگان: قایدی توپ را گم کرد، آن صحنه پنالتی نبود/ هیچ بازیکنی با شرایط من حاضر نمی‌شد بازی کند

آخرین خبرها

کنعانی‌زادگان: قایدی توپ را گم کرد، آن صحنه پنالتی نبود/ هیچ بازیکنی با شرایط من حاضر نمی‌شد بازی کند

کنعانی‌زادگان: قایدی توپ را گم کرد، آن صحنه پنالتی نبود/ هیچ بازیکنی با شرایط من حاضر نمی‌شد بازی کند

پایگاه خبری فوتبالی- مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هیچ بازیکنی چهار، پنج روز بعد از انجام یک بازی سنگین و پارگی رباط مچ پا، حاضر نمی‌شود با شرایط من به میدان برود.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، محمدحسین کنعانی‌زادگان در خصوص پیروزی یک بر صفر پرسپولیس برابر استقلال در دربی ۹۵ گفت: در مجموع بازی خوبی بود و هر دو تیم برای برد وارد زمین شده بودند. هدف ما گرفتن ۳ امتیاز بود تا دوباره به صدر جدول برگردیم چون هواداران پرسپولیس عادت ندارند غیر از صدر جدول، این تیم را در رده‌های دیگر ببینند. می‌خواستیم آنها را خوشحال کنیم و عیدی خوبی به هواداران بدهیم که خوشبختانه این اتفاق هم رخ داد و در نهایت ۳ امتیاز این بازی مهم را گرفتیم. در زمین مسابقه جنگیدیم و خوشبختانه به هدفی که داشتیم دست پیدا کردیم. موقعیت‌های خوبی داشتیم و کاملا مستحق برد بودیم.

مدافع پرسپولیس در خصوص مصدومیتی که قبل از این بازی داشت، خاطرنشان کرد: واقعا شرایط سختی داشتم و بعد از بازی سخت و سنگین با سپاهان رباط مچ پایم پاره شد. درد بسیار شدیدی داشتم ولی دوست داشتم در دربی بازی کنم چون نیاز مبرمی به برد در این مسابقه داشتیم. باید از تلاش‌ها و زحمات کادر پزشکی تشکر کنم، دکتر حقیقت و به‌خصوص دکتر علی اعظم که صبح تا شب روی پای مصدوم من کار می‌کرد تا بتوانم به دربی برسم.

وی افزود: از ساعت ۷ صبح تا ۷ شب روی پایم کار می‌کردم. باور کنید قبل از دربی نمی‌توانستم راه بروم. هیچ بازیکنی چهار، پنج روز بعد از انجام یک بازی سنگین و پارگی رباط مچ پا، حاضر نمی‌شود به میدان برود، آن هم در یک دربی مهم و حساس اما من دوست داشتم با تمام وجود برای پرسپولیس بازی کنم و وقتی پیام‌ها و حمایت های هواداران را می‌دیدم انگیزه‌ام چند برابر می‌شد تا به دربی برسم. این یک بازی ۶ امتیازی برای ما بود و دوست نداشتم در دربی غایب باشم. آمپول هم زدم تا تحت هر شرایطی به میدان بروم و خدا را شکر که بازی را از دست ندادم.

کنعانی‌زادگان در خصوص اعتراض استقلالی‌ها مبنی بر نگرفتن یک پنالتی به سود این تیم به تسنیم گفت: من به آن صحنه نزدیک بودم، قایدی می‌خواست در یک حرکت حمل توپ کند اما به یکباره توپ را گم کرد. در واقع توپ زیر پای مهدی جا ماند و آن برخورد طبیعی بود. در آن صحنه پنالتی رخ نداد و داور تصمیم درستی گرفت.

مدافع پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که «چرا این بازی با تنش و حاشیه‌های زیادی همراه شد؟» عنوان کرد: دربی همیشه حساسیت‌های خاص خودش را دارد و معمولا در لیگ‌های معتبر اروپایی هم می‌بینید که ممکن است بازی‌ها جنجال داشته باشد. خیلی از دربی‌های تهران بدون مسئله خاصی انجام شده و در این بازی هم اتفاق خیلی بدی رخ نداد. در برخی صحنه‌ها درگیری‌هایی ایجاد شد که به خاطر فشار مسابقه بود و نباید زیاد به این مسائل حساسیت نشان دهیم.

کنعانی‌زادگان در خصوص اینکه آیا پرسپولیس قهرمان لیگ امسال خواهد شد، گفت: بازی به بازی جلو می‌رویم و ۸ فینال دیگر باقی مانده است. مطمئنا تمام هدف ما این است که پنجمین قهرمانی پیاپی را کسب کنیم تا هواداران خوشحال شوند.

۷۴۷۴

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید