کلهر: تمرکز، دلیل بُرد پرسپولیس بود

آخرین خبرها

کلهر: تمرکز، دلیل بُرد پرسپولیس بود

کلهر: تمرکز، دلیل بُرد پرسپولیس بود

پایگاه خبری فوتبالی- کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: تمرکز بالای بازیکنان و یحیی گل محمدی در شهرآورد ۹۵ دلیل موفقیت این تیم بود.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ایرنا، محمود کلهر در خصوص برتری پرسپولیس مقابل استقلال گفت: امروز پرسپولیس به حق خود رسید و حتی می توانست گل های بیشتری به ثمر برساند. پرسپولیس در تمام دقایق بازی برتر از حریف بود زیرا با برنامه به میدان آمده بود.

وی با اشاره به دلایل شکست استقلال ادامه داد: استقلال در این مسابقه بسیار عصبی وارد میدان شد و این موضوع به این تیم ضربه زد. استقلال امروز جنگ هافبک ها را واگذار کرد و خوشبختانه پرسپولیس در خط هافبک و دفاع کاملا برتر از حریف در زمین ظاهر شد.

کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امروز یحیی گل محمدی دلیل اصلی برد پرسپولیس بود زیرا بهترین ترکیب را روانه میدان کرد و در طول بازی نیز توانست به خوبی شاگردان خود را کنترل کند. یکی دیگر از دلایل برد پرسپولیس تعویض های بسیار خوب یحیی بود.

وی در خصوص بهترین بازیکن شهرآورد ۹۵ تصریح کرد: تمام بازیکنان پرسپولیس عملکرد خوبی داشتند اما به اعتقاد من محمد حسین کنعانی زادگان به خاطر کنترل عالی قایدی بهترین بازیکن زمین بود. البته نباید از بازی خوب شهریار مغانلو در خط حمله هم غافل شویم.

وی تاکید کرد:  پرسپولیس ۵ سال بهترین عملکرد را در فوتبال ایران و آسیا داشته و تیم های پرنوسان توان برد مقابل پرسپولیس را نخواهند داشت. امیدوارم این روند تا پایان فصل ادامه داشته باشد تا باز هم هواداران جشن قهرمانی بگیرند.

کلهر در خصوص شانس قهرمانی پرسپولیس در این فصل، اظهار کرد: پرسپولیس شانس اول قهرمانی در لیگ هست و به اعتقاد بازهم در پایان فصل جشن قهرمانی خواهیم گرفت. ما بهترین بازیکنان را در اختیار داریم و هیچ تیمی توان رقابت با پرسپولیس را ندارد.

شهرآورد نود و پنجم، عصر جمعه در ورزشگاه آزادی برگزار و با برتری یک بر صفر پرسپولیس به اتمام رسید تا این تیم با ۴۵ امتیاز به صدر جدول رسید.

استقلال هم ۳۴ امتیازی باقی ماند و به رتبه پنجم جدول نزول کرد.

۷۴۷۴

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید