کشتی فرنگی جام وهبی امره| عباس‌پور، دادمرز، دلخانی و مختاری به مرحله نیمه نهایی رسیدند

آخرین خبرها

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در وزن ۵۵ کیلوگرم که شش کشتی‌گیر حضور دارند، رقابت‌ها به صورت دوره‌ای و در دو گروه سه نفره برگزار می‌شود که سجاد عباس‌پور در دور اول ودرینکوف از روسیه را مغلوب کرد و با توجه به حاضر نشدن رجب از ترکیه، در دیدار دوم نیز پیروز شد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. پویا دادمرز نیز مقابل گریگوروف از بلغارستان و کلیچ از ترکیه به برتری رسید و به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرد.

براساس این گزارش، در وزن ۶۳ کیلوگرم میثم دلخانی پس از استراحت در دور اول در دور دوم سلیمان‌اف از قرقیزستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله به مصاف نماینده‌ای از کشور ترکیه می‌رود. در پایین جدول نیز محمد نوربخش در دور نخست به مصاف آسخات محمدعلی‌اف از قزاقستان به پیروزی رسید، اما در کشتی دوم با نتیجه ۱۰ بر ۹ مغلوب حریف ترک خود شد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا وی نیز شانس ادامه کار برای کسب مدال برنز در گروه بازنده‌ها را به دست آورد.

همچنین در وزن ۷۲ کیلوگرم محمدرضا مختاری در دور نخست اوزیل از کشور ترکیه را مغلوب کرد. در همین وزن امین کاویانی‌نژاد مقابل دیمیتروف از بلغارستان به پیروزی دست یافت. دو نماینده کشورمان در دور بعد به مصاف هم رفتند که مختاری با نتیجه ۲ بر یک مقابل کاویانی‌نژاد به پیروزی دست یافت و به مرحله نیمه نهایی رفت. وی در این مرحله به مصاف حریفی از کشور روسیه می‌رود. در صورت حضور مختاری در دیدار فینال، کاویانی‌نژاد می‌تواند در گروه شانس مجدد به کار خود برای کسب مدال برنز ادامه دهد.

در وزن ۸۲ کیلوگرم نیز در پایین جدول محمد ناقوسی در دور اول مقابل یونس‌اف از روسیه شکست خورد و باید منتظر حضور این کشتی‌گیر در دیدار فینال باشد تا او هم شانس حضور در گروه بازنده‌ها را به دست آورد. رسول گرمسیری نیز در دور نخست کشتی‌گیری از ترکیه را مغلوب کرد. وی در دور دوم مغلوب امره کوش از ترکیه شد و باید منتظر راهیابی این کشتی‌گیر به دیدار فینال باشد تا شانس ادامه کار را داشته باشد.

دبیر در جمع ملی‌پوشان جوان کشتی: با هدف کسب مدال طلای المپیک تمرین کنید

انتهای پیام/

انتشار خبرهای بخش سایر رسانه ها به معنای تایید آن توسط استقلال مگ نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید