چه کسی رای را عوض کرد؟

آخرین خبرها

به گزارش آوای استقلال، عیسی آل کثیر بعد از پشت سر گذاشتن محرومیت ۶ ماهه کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر شادی گلی که انجام داده بود به جمع سرخ پوشان بازگشته و شاهد حضور او در ترکیب پرسپولیس طی بازی های گذشته بوده ایم. او خیلی زود در بازگشت به ترکیب پرسپولیس روند گلزنی های خود را شروع کرد و مهمترین گلی که در این مدت به ثمر رسانده، گلی بود که پیروزی سرخ پوشان در دربی تهران انجامید.

عیثی آل کثیر که به شدت از به ثمر رساندن این گل خوشحال بود، در چند مرحله شادی گل خود را انجام داد که یکی از این مراحل به عقیده استقلالی ها توهین به این تیم و هوادارانش بود. باشگاه استقلال بلافاصله پس از بازی، اعتراض خود را به کمیته انضباطی به صورت رسمی اعلام کرد. سایت رسمی فدراسیون فوتبال امروز با انتشار خبری، از تبرئه آل کثیر خبر داد. در متن این خبر آمده است:

“جلسه رسیدگی به رای پرونده شکایت باشگاه استقلال تهران از عیسی آل کثیر بابت ارتکاب رفتار توهین آمیز پس از به ثمر رساندن گل در بازی پرسپولیس و استقلال از هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر برگزار شد. اعضای کمیته انضباطی پس از ملاحظه بررسی شکوائیه، مستندات کتبی و تصویری و دفاعیه باشگاه پرسپولیس به این نتیجه رسیدند که اقدام ایشان خارج از مصادیق اعمال رفتار توهین آمیز و وفق ماده ۹۵ مقررات رای به برائت مشارالیه صادر می‌گردد. این رای ظرف مدت هفت روز قابل تجدید نظرخواهی در کمیته محترم استیناف می‌باشد.”

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید