چشمه گلزنی استقلال خشک شد!

آخرین خبرها

چشمه گلزنی استقلال خشک شد!

چشمه گلزنی استقلال خشک شد!

پایگاه خبری فوتبالی- طبق گفته سرمربی تیم استقلال، این تیم به همان اندازه که توان خود را روی مسائل دفاعی معطوف کرده به همان اندازه از گلزنی غافل شده است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از خبرورزشی، استقلال در ۴ بازی اخیر خود مقابل تیم‌های الاهلی عربستان، الشرطه عراق، ذوب آهن اصفهان و پرسپولیس تنها یک بار موفق به گلزنی شده و آن یک گل هم از روی نقطه پنالتی بوده است.

این آمار مربوط به تیمی است که در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با ۱۴ گل زده یکی از بهترین خط حمله‌های دوره گروهی در منطقه غرب آسیا را به خود اختصاص داده بود. گرچه استقلال در همان مسابقات هشت بار دروازه خود را باز شده دید که در نهایت با انتقادات زیاد کارشناسان نسبت به شرایط دفاعی این تیم همراه شد.

حالا استقلال در ۴ بازی اخیر خود تنها سه گل دریافت کرده که میانگین کمتر از یک گل در هر بازی را بر جای گذاشته است اما آنچه بیشتر باعث نگرانی طرفداران استقلال شده عدم گلزنی مهاجمان این تیم در جریان مسابقات بوده است. استقلال در این مدت تنها یک بار و آن هم مقابل الشرطه عراق از روی نقطه پنالتی موفق به گلزنی شده که این می‌تواند در ادامه و در تورنمنت‌های لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا برای استقلال مشکل ایجاد کند.

۶۶۴۱

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید