چرا علی کریمی در الدحیل ستاره نشد؟!

آخرین خبرها

به گزارش آوای استقلال، در گزارش این روزنامه صبری لموشی سرمربی الدحیل به عنوان یکی از عوامل اصلی ناکامی این تیم در مسابقات مختلف مطرح شده و پیرامون عملکرد خط میانی سرخ‌پوشان خصوصا استفاده از سیستم چرخشی در ترکیب تیم آمده است: بررسی ترکیب الدحیل در طول فصل به طور کامل نشان می‌دهد لموشی به استفاده از سیستم چرخشی در خط میانی اعتقاد داشته است.

به طور مثال در بازی مقابل الریان از زوج الاحرق و علی کریمی استفاده کرده خصوصا با توجه به اینکه این زوج در بازی‌های لیگ عملکرد هجومی بهتری داشته است. مربی الدحیل از کریم بوضیاف هم در این پست استفاده کرده و تغییرات زیادی در مرکز زمین تاثیر منفی در عملکرد الدحیل داشته و کار تیم‌های حریف را آسان‌تر کرده است.

همین تغییرات در خط دفاعی الدحیل هم بارها صورت گرفت و موجب شد هماهنگی لازم در این خط ایجاد نشود.

لموشی در بازگرداندن اعتماد به نفس به ستاره‌های خودش هم موفق نبوده به طوری که بازیکنی مثل معز علی در این فصل عملکردی در حد انتظار نداشت و در لیگ قهرمانان آسیا هم موفق به گل‌زنی نشد.

این همان معز علی است که در جام ملت‌های آسیا توانست ۹ گل به ثمر برساند و رکورد بیشترین گل زده در یک دوره را به نام خودش ثبت کند در حالی که این رکورد پیش از این در اختیار علی دایی مهاجم ایرانی بود که در جام ۱۹۹۶ امارات ۸ گل به ثمر رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید