پیشنهاد چینی برای سرمربی سابق استقلال/ استراماچونی به جای قطبی!

آخرین خبرها

پیشنهاد چینی برای سرمربی سابق استقلال/ استراماچونی به جای قطبی!

پیشنهاد چینی برای سرمربی سابق استقلال/ استراماچونی به جای قطبی!

پایگاه خبری فوتبالی- باشگاه کانگژو چین پیشنهادی را به آندره استراماچونی سرمربی سابق استقلال داده است و قصد دارد او را جانشین افشین قطبی سرمربی ایرانی کند.

به گزارش فوتبالی، آندره استراماچونی سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال که پیش از این گفته می‌شد از یک تیم قطری پیشنهاد دارد، در حال حاضر با یک پیشنهاد جدید مواجه شده است. باشگاه کانگژو چین قصد دارد استراماچونی را به خدمت بگیرد و پیشنهاد عقد قرارداد را به این سرمربی ارائه کرده است.

این پیشنهاد به استراماچونی، پای افشین قطبی سرمربی سابق تیم ملی ایران و تیم پرسپولیس و فولاد خوزستان را هم به ماجرا باز می‌کند چرا که هدایت کانگژو بر عهده قطبی است و مدیران باشگاه در آستانه برکناری این مربی ایرانی هستند.

سایت «کالچو مرکاتو» ایتالیا در گزارشی در این ارتباط نوشت: «همانطور که به شما گفته بودیم، یک ماه پیش آندره استراماچونی مربی ایتالیایی پیشنهاد را از لیگ قطر دریافت کرد و در حال ارزیابی آن است. در این میان اما تیم کانگژو چین هم به میدان آمد؛ تیمی که در پنج بازی نخست خود در لیگ چین صاحب سه تساوی و دو باخت شد و قصد دارد با ارائه پیشنهاد به استراماچونی، سرمربی خود را تغییر بدهد. استراماچونی از نظر ورزشی تردیدی برای قبول این پیشنهاد ندارد اما قبل از تصمیم گیری می‌خواهد در مورد آن فکر کند. از یک طرف قطری‌ها با او تماس گرفته‌اند و از سوی دیگر تیم کانگژو که در سال ۲۰۱۹ از لیگ دسته اول چین صعود کرد و سال گذشته در سوپر لیگ ماندنی شد. هدف کانگژو صعود به رده‌های بالای جدول است و برای این کار می‌خواهد پروژه خود را با این مربی ایتالیایی شروع کند.»

در ادامه این گزارش آمده است: «چین اغلب بازار فوتبال ایران را رصد می‌کند و کارهای بزرگی که استراماچونی روی نیمکت استقلال انجام داده است درهای یک تجربه جدید آسیایی را برای او باز کرده است؛ جایی که استراماچونی جایگزین یک مربی ایرانی دیگر می‌شود: افشین قطبی.»

این رسانه ایتالیایی گزارش خود درباره استراماچونی را به این شکل به پایان رسانده است: «بین فردا و دوشنبه در چین پنجمین هفته لیگ به پایان می‌رسد و سپس تیم‌ها حدود یک ماه استراحت خواهند کرد. کانگژو می‌خواهد از تعطیلات برای تغییر سرمربی استفاده کند و پیشنهاد خود را به مربی ایتالیایی ارائه کرده است. از یک طرف پیشنهاد چین است و از طرف دیگر قطر.»

۶۶۴۱

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید