پایان کار نماینده قرچک در لیگ برتر/ منصوری: متأسفم 22 سال عمرم را در فوتسال هدر دادم

آخرین خبرها

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ابتدای فصل گذشته لیگ برتر فوتسال بود که نام تیم ستارگان ورامین به شهید منصوری قرچک تغییر کرد تا امید فوتسال‌دوستان قرچکی و نام این باشگاه قدیمی و پُرافتخار دوباره زنده شود.

این باشگاه فصل گذشته دچار مشکلات مالی فراوانی بود و مدیران شهید منصوری اعلام کردند که مدیران شهر قرچک تمایلی به کمک به این باشگاه را ندارند. این عوامل باعث شد که مالکان شهید منصوری به فکر فروش سهمیه لیگ برتری خود بیفتند و با چند باشگاه در سراسر کشور مذاکره کرده‌اند.

حضور نماینده ۲ باشگاه در قرعه‌کشی لیگ برتر فوتسال، با وجود اعلام انصراف از مسابقات!

کریم منصوری مدیرعامل باشگاه شهید منصوری در همین باره به تسنیم گفت: کارهای مربوط به واگذاری را به اکبر تقوی (سرپرست تیم) سپرده‌ایم. فوتسال به مسیری می‌رود که تیمداری در آن اشتباه محض است. این مسیر سازنده نیست و عده‌ای متمول در رأس فوتسال کشور قرار دارند. آنها می‌گویند هر کسی می‌تواند، تیمداری کند و هر کسی نمی‌تواند، برود. انگیزه‌ای برای ادامه کار ندارم و متأسفم ۲۲ سال عمرم را در فوتسال هدر دادم.

عضو پیشین هیئت‌رئیسه سازمان لیگ فوتسال با انتقاد از مدیران بومی قرچک تصریح کرد: مسئولان شهر قرچک قول‌هایی دادند و بعد گفتند شما غیربومی هستید. ما را از فعالیت در فوتسال پشیمان کردند و نمی‌خواهیم از هر دری وارد شویم. مدیران فعلی سنخیتی با ورزش ندارند و پُست‌ها را میان خود تقسیم کردند. هیچکس از جیب خود خرج نمی‌کند و هر کسی از فوتسال سود هم می‌برد.

تقوی سرپرست تیم شهید منصوری در گفت‌وگو با تسنیم، در مورد وضعیت این باشگاه اظهار داشت: قرچک سال آینده قطعاً در لیگ برتر تیم ندارد. مدیران شهر سال گذشته به تعهدات خود پایبند نبودند و چند نفر فضای مسمومی ایجاد کردند. از سال گذشته برخی دوستان تیشه به ریشه فوتسال زدند و به این نتیجه رسیدیم ماندن در این فضای مسموم صلاح نیست. عده‌ای در شهر گفتند تیم باید بومی باشد. صحبت از این موضوع در رده قهرمانی خنده‌دار است، اما چند مربی و بازیکن ما بومی بودند.

شمسایی: از بزرگان فوتسال اجازه گرفتم و هر قدمی را با مشورت آنها برمی‌دارم

وی با بیان اینکه مدیران قرچک حرف کسانی را گوش کردند که نقشی در فوتسال شهر نداشتند، خاطرنشان کرد: مسئولان شهر ندانسته کاری کردند که آینده خوبی برای فوتسال قرچک اتفاق نیفتاد و ما مذاکراتی با باشگاه سپاهان و باشگاه‌هایی از شهرهای مشهد، تهران، کرج، پردیس و سیرجان داشتیم. شهید منصوری بدهی زیادی دارد و اگر بخواهیم در همین مسیر حرکت کنیم، بدهی‌ها به ما اجازه نمی‌دهد. باشگاه‌هایی چون اهورا و شهروند هم با مشکلات مالی مواجه هستند و به بودجه شهرها نیاز دارند.

انتهای پیام/

انتشار خبرهای بخش سایر رسانه ها به معنای تایید آن توسط استقلال مگ نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید