مدیرعامل باشگاه رفتنی شد؟

آخرین خبرها

به گزارش سایت استقلال مگ به نقل از  آوای استقلال، مسائلی که در راس مدیریت باشگاه استقلال رخ داده، باعث نگرانی هواداران این تیم شده است. استعفای دسته جمعی حمیدرضا آصفی، حجت نظری و مهدی عبدیان ۳ عضو هیئت مدیره باشگاه در اعتراض به تصمیمات احمد مددی و همچنین مهدی علی نژاد شرایط بدی را ایجاد کرده است.

از این رو هواداران استقلال انتقادهای تندی را به وزیر ورزش و جوانان انجام دادند و حالا مسعود سلطانی فر باید هرچه سریع تر در این خصوص تصمیم گیری کند.

در این باره شاید بهترین راه تغییردر مدیرعامل باشگاه استقلال باشد. وزیر ورزش به صورت شفاهی مخالفت خود با استعفای ۳ عضو هیئت مدیره را اعلام کرده است. از این رو این ۳ نفر اعلام کردند با حضور مددی به عنوان مدیرعامل باشگاه حاضر به همکاری نیستند و به همین خاطر احتمالا طی یکی دو روز آینده شاهد ایجاد تغییر در مدیریت باشگاه خواهیم بود.

قریب الوقوع ترین اتفاق، جدایی احمد مددی از مدیریت باشگاه استقلال است. به احتمال فراوان طی یکی دو روز آینده مددی از سمتش در استقلال کنار برود و فرد جدیدی جای او را بگیرد. در این صورت ۳ عضو هیئت مدیره نیز به کارشان ادامه خواهند داد. این در حالی است که با توجه به دستگیری اسماعیل خلیل زاده وضعیت عضو چهارم استقلال و همچنین عضو پنجم که ماه‌ها است جایگزینش مشخص نیست و باید دید وزیر ورزش چه تصمیمی در این باره اتخاذ خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

جدایی بازیکن محبوب استقلالی‌ها قطعی شد؟

۳ بر صفر نشدن بازی استقلال – پیکان مشخص شد

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید