ورمزیار: فقدان یک مربی باتجربه کنار مجیدی به شدت حس می‌شود

آخرین خبرها

ورمزیار: فقدان یک مربی باتجربه کنار مجیدی به شدت حس می‌شود

ورمزیار: فقدان یک مربی باتجربه کنار مجیدی به شدت حس می‌شود

پایگاه خبری فوتبالی- کاپیتان اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: کادرفنی استقلال به ویژه فرهاد مجیدی در کنار خود به یک مربی با تجربه نیاز دارد تا در دقایق حساس از او مشورت بگیرد. نبود چنین فردی در بازی امروز به شدت احساس می‌شد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ایرنا، صادق ورمزیار در خصوص شکست استقلال در شهرآورد ۹۵ گفت: شهرآورد بدی را مشاهده نکردیم و بازی بیشتر فیزیکی بود. شاید از نظر تاکتیکی این بازی بسیار ضعیف بود و دو تیم بیشتر به سمت فوتبال فیزیکی رفتند.

وی ادامه داد: این بازی می توانست با تساوی به پایان برسد اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد و استقلال امتیاز بسیار حساس آن را از دست داد.

کاپیتان اسبق تیم فوتبال استقلال تهران در خصوص اینکه آیا بازیکنان این تیم در طول مسابقه تمرکز داشتند، گفت: شاید استقلال در این دیدار تمرکز کافی نداشت اما داور مسابقه اصلا تمرکز نداشت و او می توانست خیلی بهتر بازی را کنترل کند و متاسفانه اعصاب همه ما را با سوت های خود بهم ریخت. داورهای خیلی بهتری داشتیم که توانایی قضاوت در این مسابقه را داشتند.

وی در خصوص عملکرد رشید مظاهری، اظهار داشت: او نسبت به قبل با افت جدی رو به رو شده و نمی دانم چرا کادرفنی به رشید استراحت نمی دهد تا سید حسین حسینی هم در اوج بماند. کادرفنی باید بین دروازه بان های خود انگیزه را زنده نگه دارد.

ورمزیار با انتقاد از عملکرد خط دفاعی استقلال، تصریح کرد: استقلال در این دیدار هم با مشکل دفاعی رو به رو بود و امیدوارم فکری به حال این موضوع شود. باید روی مدافعان بیشتر از این حرف ها کار شود. ما دقیقا همین شکل گل را مقابل الدحیل هم خورده بودیم و این برای یک تیم بزرگ بد است که در چند بازی شیبه به هم گل می خورد.

وی ادامه داد: مدافعان ما نباید کم کاری کنند. یادم می آید زمان ما در یک فصل فقط هفت گل خوردیم امروز چنین انتظاری از تیم نداریم اما حداقل نباید گل های تکراری بخوریم. استقلال هنوز قهرمانی را از دست نداده اما باید تمرکز کادرفنی بیشتر شود. در شهرآورد تعویض ها دیر انجام شد و مثلا دانشگر باید زودتر به میدان می آمد.

ورمزیار اظهار داشت: مجیدی در کنار خود نیاز به یک مربی با تجربه دارد تا در شرایط دشوار با او مشورت کند. امروز جای خالی یک مربی با تجربه کنار مجیدی به شدت احساس شد.

وی تاکید کرد: متاسفانه در دیدار امروز وریا غفوری روز خوبی نداشت و کادرفنی می توانست از بازیکنانی مثل احمد موسوی و بابک مرادی استفاده کند. این بازیکنان توانایی داشتند با حرکت روی خط فرصت های خوبی را در اختیار مهاجمان قرار دهند.

کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص عملکرد آرمان رمضانی، اظهار داشت: خیلی دوست ندارم در خصوص بازیکنانی که جذب می شوند و استرس دارند صحبت کنم. دوست دارم به آرمان رمضانی بگویم خودش باشد و تمرکز خود را حفظ کند اما استقلال با این خط حمله جایی برای بازی کردن رمضانی نمی گذارد.

وی تاکید کرد: باید یک خسته نباشید به نادری، ریگی، مهدی پور و ارسلان مطهری بگویم ای کاش چند بازیکن دیگر مثل اینها داشتیم. با این وجود بازهم به همه خسته نباشید می گویم و از بازیکنان می خواهم به فکر هواداران باشند و از بازی بعد برای برد به میدان بروند.

ورمزیار در پایان گفت: بازیکنان در کنار اینکه به این مسایل توجه می کنند باید روی کارهای تاکتیکی هم تمرکز داشته باشند.

۷۴۷۴

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید