هندبال باشگاه‌های آسیا| پایان کار نیروی زمینی شهید شاملی کازرون/ نماینده ایران نهم شد

آخرین خبرها

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم نیروی زمینی شهید شاملی که در شرایط خاص با کمبود بازیکن مطمئن روی نیمکت خود در این رقابت ها شرکت کرده بود، در ۴ دیدار خود در مرحله گروهی موفق به کسب پیروزی نشد و با ایستادن در رده پنجم جدول گروه یک این رقابت‌ها، ساعتی پیش در مرحله رده‌بندی مقابل المالیق ازبکستان، تیم پنجم گروه دو، برای کسب مقام نهم به میدان رفت و موفق شد با کسب نخستین پیروزی خود جایگاه نهم این مسابقات را به دست آورد.

نیروی زمینی شهید شاملی کازرون در این بازی با ارائه یک نمایش زیبا و منسجم توانست در نیمه اول با برتری ۱۷ بر ۸ و در نیمه دوم با کسب نتیجه یکطرفه ۳۳ بر ۱۷ این دیدار را با پیروزی به پایان برساند. بهشاد فاتحی زاده از کازرون نیز برترین بازیکن این مسابقه شناخته شد.

در سایر مسابقات السالمیه کویت و الوحده عربستان از ساعت ۱۴:۳۰ برای کسب مقام هفتم مبارزه می کنند و از ساعت ۱۶:۳۰ صنعت مس کرمان که با بدشانسی و شکست برابر الدوحیل علی رغم بازی خوبش نتوانست به جمع ۴ تیم برتر این مسابقات صعود کند، با تیم سوم گروه یک یعنی مضر عربستان رودررو می شود تا با شکست این تیم عنوان پنجمی این مسابقات را از آن خود کند.

القطن یمن نیز که با پنج شکست، در رده ششم گروه دو جای گرفته است، با ایستادن در جایگاه یازدهم این دوره از مسابقات، از جام خداحافظی کرد.

در مسابقات نیمه نهایی نیز برای مشخص شدن تیم های راه یافته به فینال این مسابقات، العربی قطر با الکویت کویت دیدار می کند و الدوحیل قطر، النجمه بحرین را پیش رو دارد.

بیست و سومین دوره رقابت های قهرمانی باشگاه های مردان آسیا ۳۱ خرداد ماه با معرفی تیم قهرمان، به پایان می رسد.

انتهای پیام/

انتشار خبرهای بخش سایر رسانه ها به معنای تایید آن توسط استقلال مگ نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید