هماهنگی در استقلال به چشم نیامد

آخرین خبرها

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook

به گزارش استقلال مگ و به نقل از مهر، هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه آبی پوشان نمایش خوبی برابر گل گهر سیرجان نداشتند، گفت: استقلال هنوز هماهنگ نیست و به همین دلیل امتیازات زیادی را از دست داده است.

مهدی فنونی زاده در خصوص تساوی بدون گل استقلال برابر گل گهر سیرجان و انتقادات شدیدی که بعد از نمایش ضعیف این تیم صورت گرفت، اظهارداشت: استقلال نتوانست برابر گل گهر نمایش خوبی از خود داشته باشد. باید بپذیریم که عدم هماهنگی در این تیم باعث شده تا آبی پوشان امتیازات زیادی را در سه هفته اخیر از دست بدهند.

وی ادامه داد: مقابل گل گهر، هافبک های استقلال بسیار ضعیف بودند و در مجموع بازیکنان نمی توانستند برای لحظاتی چند پاس سالم به هم بدهند. البته گل گهر هم نمایش قابل قبولی نداشت و نتوانست از این فرصت به دست آمده استفاده کند.

فنونی زاده تأکید کرد: دو تیم خوب نبودند و خیلی ها از دیدن این بازی لذتی نبردند. شاید بیشتر هدف کادر فنی دو تیم نباختن بود و هر دو به یک امتیاز قناعت کردند اما اگر استقلال بخواهد این روند را ادامه دهد به طور حتم برای رسیدن به قهرمانی در پایان فصل کارش سخت خواهد شد.

هافبک پیشین استقلال در مورد بازی نکردن یامگا و ژستد مقابل گل گهر و اتفاقاتی که به خاطر همین موضوع پیش آمد، تصریح کرد: هر کسی خودش را در این قضیه صاحب حق می داند. استقلال به سازمان لیگ معترض است و سازمان لیگ اصرار دارد چند ساعت قبل از شروع بازی به باشگاه استقلال گفته بوده است که این دو به دلیل نداشتن ضمانت نامه بانکی حق بازی کردن ندارند. اینکه چه کسی درست می گوید مشخص نیست، البته مدیران استقلال در این خصوص صحبت کردند اما سازمان لیگ هم تأکید دارد که آنها با تعهد بازی کرده بودند و قرار بوده برای دیدار برابر گل گهر ضمانت نامه بانکی داشته باشند تا این دو بازیکن بتوانند برای استقلال بازی کنند.

فنونی زاده خاطرنشان کرد: به هر صورت یامگا و ژستد در مقابل گل گهر نتوانستند بازی کنند، حالا وقت آن رسیده که مدیران استقلال هر چه سریعتر این مشکل را برطرف کرده تا دو خارجی استقلال بتوانند دوشنبه برابر صنعت نفت آبادان به میدان بروند.

وی در خصوص دیدار روز دوشنبه استقلال برابر نفت آبادان هم گفت: فرهاد مجیدی و علیرضا منصوریان هر کدام روزگاری کاپیتان استقلال بوده و از محبوبیت بالایی برخوردارند. استقلال اگر می خواهد از کورس مدعیان خارج نشود، باید با شرایط روحی خوب آماده جدال با نفت آبادانی باشد. اگر چه این تیم برابر پرسپولیس شکست خورد اما به طور حتم نمی خواهد در آبادان امتیازی از دست بدهد و کار تیم مجیدی سخت خواهد بود.

 

بیشتر ببینید:

مگ نیوز / ۲۰۰میلیارد برای فروش کیت؟ متری چند؟!

کافه کری / یا حسن اکرمی هم بازی ، یا بازی خراب!

صندوقچه اسرار آبی / با حضور مهدی فنونی زاده

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید