هافبک برزیلی گوانگژو به الهلال پیوست

آخرین خبرها

هافبک برزیلی گوانگژو به الهلال پیوست

هافبک برزیلی گوانگژو به الهلال پیوست

پایگاه خبری فوتبالی- بالاخره پس از کش و قوس فراوان، اندرسون تالیسکا با الهلال به توافق رسید تا در روزهای آینده قراردادش را به صورت رسمی با این تیم امضا کند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، طی روزهای گذشته باشگاه الهلال عربستان با اندرسون تالیسکا هافبک برزیلی گوانگژو اورگرانده وارد مذاکره شد که اکنون به نظر می رسد دو طرف به توافق نهایی نزدیک شده اند و این بازیکن طی روزهای آتی، قراردادش را با آبی های ریاض امضا خواهد کرد.

اکرم کانور خبرنگار و مفسر فوتبال اهل ترکیه در توئیتی از اتمام پروژه جذب تالیسکا خبر داد. این خبرنگار با انتشار عکسی از این هافبک برزیلی که در حال سوار شدن بر هلی کوپتر شخصی است، از سفر این بازیکن به عربستان برای عقد قرارداد، طی روزهای آتی خبر داد.

همچنین پدرو آلمیدا خبرنگار پرتغالی از به نتیجه رسیدن معامله جذب تالیسکا خبر داد. آلمیدا در توئیتی نوشت: تالیسکا بازیکن جدید الهلال است. قرارداد این بازیکن تا سال ۲۰۲۳ امضا شده است و دستمزد او سالیانه ۶ میلیون یورو است به علاوه یک و نیم میلیون یورو پاداش. این بازیکن با باشگاه قبلی خود گوانگژو بر سر فسخ قرارداد به توافق رسیده است.

روزنامه الیوم عربستان نیز در خبری اعلام کرد که باشگاه الهلال از ۴ ماه پیش با ارسال نامه ای به باشگاه چینی، خواهان به خدمت گیری تالیسکا بوده است. این روزنامه نوشت که منابع خصوصی در گفتگو با الیوم تأیید کردند که معامله تالیسکا برزیلی در آخرین مرحله تکمیل آن است، پس از آنکه الهلال حدود ۶ میلیون یورو در هر سال برای مدت دو سال به توافق رسید ضمن اینکه این قرارداد قابلیت تمدید برای سال سوم را دارد.

الهلال که باید در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف استقلال برود، پیش از این نیز موسی مارگا مهاجم اهل مالی پورتو و هم تیمی مهدی طارمی را به خدمت گرفته بود و با جذب تالیسکا، عناصر تهاجمی این تیم قدرتمندتر از قبل شده اند.

۷۴۷۴

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید