هئیت مدیره استقلال استعفا دادند؛آقای وزیر معاون شما اجازه برکناری مددی را نداد

آخرین خبرها

به گزارش آوای استقلال، حمیدرضا آصفی، مهدی عبدیان و حجت نظری در اعتراض به آن‌چه بی‌تدبیری مدیرعامل استقلال خوانده‌اند، از سمت خود استعفا دادند. در بخشی از استعفای هیات مدیره استقلال آمده است

آن‌چه بی‌تدبیری مدیرعامل استقلال خوانده‌اند، از سمت خود استعفا دادند. در بخشی از استعفای هیات مدیره استقلال آمده است:
آن‌چه مهم‌تر از هر سِمت یا جایگاه است، موفقیت استقلال است.

جناب آقای وزیر! علیرغم عدم موافقت اینجانبان با مدیرعامل آقای احمد مددی، بنا به اصرار یکی از معاونین جناب‌عالی ایشان مشغول به کار شدند. حضرت‌عالی نیک به خاطر دارید که همان روز به شما عرض شد ایشان توانایی مدیریت باشگاه پرافتخار استقلال را نداشته و ندارند و در نتیجه سوء مدیریت ایشان خسران بزرگی برای تیم استقلال و لطمه روحی برای هواداران حاصل می‌شود.

امضا کنندگان این نامه هر کدام در مقاطع مختلف استعفای خود را تقدیم شما کرده بودند که با توجه به لطف شما و همین‌طور ماجرای خصوصی‌سازی مقبول نیفتاد. اکنون که استقلال در موقعیتی تاریخی است و مدیرعامل بیش از آن‌که به فکر مسئولیت خویش باشد، درصدد تخریب هیات مدیره و حفظ افراد فاسد در ساختار استقلال است، نقطه روشنی و حتی کور سوی امیدی نیست که بتوان با آن‌ دل‌خوش به آینده بود.

عملکرد مبهم مالی مدیرعامل همواره تردیدهای بسیار برجا گذاشته است. بارها شفاها و هم‌چنین مکتوب از مدیرعامل باشگاه خواسته شد در مورد درآمدها و هم‌چنین هزینه‌های باشگاه به هیات مدیره گزارش دهد.
اسفناک آن‌جاست که پیشکسوت استقلال به هیات مدیره رجوع می‌کند و از پرداخت ۱۲۰ میلیون تومان برای رد شدن نام یک بازیکن در رده امید سخن می‌گوید. کار باشگاه بزرگ استقلال به آن جا رسیده که چنین رسوایی‌ای را تحمل کند؟

پیش از بازی‌های آسیایی طی نامه‌ای رسمی از ایشان خواسته شد تا قبل از شروع بازی‌ها قرارداد بازیکنان را تمدید کند تا مارکت جذاب باشگاه‌های آسیا، بازیکنان را وسوسه برای حضور در تیم‌های عربی ننماید‌. این درخواست مورد اجابت واقع نشد.

حتی زمانی که عضو هیات مدیره راسا وارد عمل شد تا میلیچ را حفظ کند، آقای مددی چون مذاکرات از کانال او نگذشته بود، حاضر به تمدید قرارداد وی نشد. از ماه‌ها پیش مراحل طبیعی شدن چمن استادیوم امام رضا علیه‌السلام برای داشتن کمپی مجهز و مطلوب آغاز شد اما با سنگ‌اندازی‌های مدیرعامل و عوامل فاسدش این اتفاق هربار دچار بن‌بست جدیدی شد.

حضور بی‌دستاورد مدیرعامل در سفر عربستان، استخدام اقوام نزدیکان مدیرعامل در باشگاه، به همراه نداشتن افسر امنیتی در رقابت‌های آسیا و جریمه ۲۱ هزار دلاری، جذب بازیکن از تیم نساجی و ثبت نشدن قرارداد آن، جذب بازیکن در بازه زمانی که تیم سرمربی نداشته و مواردی که بیان آن شرم‌آور است باعث شده تا ادامه همکاری با مدیرعامل را میسر نبینیم. اما از آن‌جا که ایشان حمایت یکی از معاونین شما را دارد و بنا به دلایل مختلف برکناری او به مصلحت وزارت ورزش نیست، استعفایمان را تقدیم شما می‌کنیم.

در این بین بارها دلسوزان مختلف از جناب‌عالی تقاضای برکناری ایشان را داشتند که البته به دلیل پرونده خصوصی‌سازی مورد پذیرش جناب‌عالی قرار نگرفت.

با توجه به توصیه‌های مکرر شما مبنی بر رسانه‌ای نشدن اختلافات، بارها و بارها در پاسخ به پرسش‌های به جای خبرنگاران ناگزیر به طفره رفتن از بیان حقیقت گشتیم تا مبادا آرامش تیم بهم بخورد.

اکنون که بازی‌های لیگ برتر به دلیل مسابقات تیم ملی فوتبال ایران متوقف شده است را بهترین زمان برای تقدیم استعفای خویش به شما می‌دانیم و از حضرت‌عالی به عنوان رییس مجمع تمنا داریم با تایید استعفا بار سنگین مسئولیت را از دوش ما بردارید.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید