نکته/ تیم فرهاد مجیدی اهل بازگشت به بازی نیست

آخرین خبرها

فرهاد مجیدی استقلال

نکته/ تیم فرهاد مجیدی اهل بازگشت به بازی نیست


 به گزارش سایت استقلال مگ_ به نقل از پایگاه خبری فوتبالی- استقلال فرهاد مجیدی کلا نشان داده که وقتی گل اول را می‌خورد، دیگر توان بردن بازی را ندارد.

به گزارش فوتبالی، فرهاد مجیدی که فصل گذشته جای آندره‌آ استراماچونی را روی نیمکت استقلال گرفته بود، در دو بازی از حریفانش شکست خورد. یکی شکست ۰-۱ مقابل گل گهر بود که استقلال نتوانست مقابل تیم مجید جلالی بازگشت بزند و دیگری هم بازی با فولاد خوزستان بود که اگر چه استقلال ابتدا با گل روزبه چشمی از حریفش پیش افتاد اما گلهای کولیبالی و نجاریان باعث شد که نکونام برنده تقابل با مجیدی شود و شانس قهرمانی این تیم در لیگ برتر را از بین ببرد.

مجیدی که در دو بازی مرحله گروهی هم هدایت استقلال را به عهده داشت، در شرایطی ۱-۲ به الاهلی عربستان باخت که تیم عربستانی گل اول بازی را زده بود. در شکست ۲-۳ استقلال به تراکتور در فینال جام حذفی، این تراکتور بود که در نیمه اول سه گل به استقلال زد تا آخرین بازی استقلال با سرمربیگری مجیدی، خاطره تلخی در ذهن فرهاد ثبت کرده باشد.

مجیدی که امسال و بعد از استعفای محمود فکری از سرمربیگری استقلال، دوباره صاحب نیمکت استقلال شد، عادت بدش در لیگ نوزدهم را به لیگ بیستم هم آورده و دو باخت او در لیگ برتر در شرایطی رقم خورده که استقلال گل اول بازی را دریافت کرده است.

جلوی ذوب آهن که در همان دقایق اول بازی، وحید محمدزاده با یک ضربه سر دروازه رشید مظاهری را باز کرد و در دربی هم استقلال نتوانست گل عیسی آل کثیر را جواب دهد. در باخت ۳-۴ استقلال به الدحیل هم اگر چه ارسلان مطهری در دقیقه ۴ گل اول بازی را زد اما این گل تضمینی برای برد استقلال نبود و آبی‌ها نهایتا به حریف سرشناس قطری‌شان باختند.


بیشتر بخوانید:

واکنش ناظر اجرایی سابق AFC به شائبه تبانی در بازی سپاهان – مس/ نمی‌توانیم جلوگیری کنیم


مجیدی از همین حالا دست به کار شد/ ۳ بازیکن جدید در لیست فرهاد برای مذاکره

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید