نوروزی: هر 5 فرنگی‌کار ایران شانس رسیدن به مدال در المپیک را دارند

آخرین خبرها

به گزارش سایت استقلال مگ امید نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم بعد از معرفی تیم المپیکی کشتی فرنگی اظهار داشت: من به این تیم خیلی امیدوارم. با شناختی که نسبت به کشتی دنیا دارم، معتقدم که تیم کشتی فرنگی ما واقعاً امیدوارکننده است و ما در هر پنج وزنی که نماینده داریم، شانس مدال خواهیم داشت. اگر در این مدت باقیمانده هم بچه‌ها خوب تمرین کرده و باانگیزه باشند، روی تشک کم‌اشتباه ظاهر شوند و کوچینگ مناسبی داشته باشند، می‌توانند نتیجه خوبی بگیرند.

وی با اشاره به اینکه عملکرد محمدعلی گرایی و علیرضا نجاتی نوید مدال می‌دهد، ادامه داد: من این دو نفر و همچنین محمدهادی ساروی را جلوتر از بقیه می‌بینم.

مشاور رئیس فدراسیون در امور کشتی فرنگی درباره شانس مدال‌آوری محمدرضا گرایی نیز تصریح کرد: من شرایط وزنی رضا را نمی‌دانم، اما باید بگویم او جزو خوب‌های کشتی ماست. همانطور که گفتم هر پنج ملی‌پوش ما شانس مدال هستند. من فقط به ترتیب گفتم، اول محمدعلی گرایی و علیرضا نجاتی، بعد هادی ساروی و سپس محمدرضا گرایی و امین میرزازاده. بچه‌ها فقط باید به خودباوری لازم برای کسب مدال برسند. بچه‌ها واقعاً خوب هستند و توانایی زیادی دارند. این چند وقت هم مرتب و منظم تمرین کردند و از نظر روحی و روانی هم روی آنها باید کار شود. باقی کار را هم باید بسپاریم به خدا.

امید نوروزی در مورد حمایت استان فارس از برادران گرایی در آستانه المپیک گفت: از رئیس هیئت کشتی استان فارس خواستم که به دو نماینده‌مان در المپیک رسیدگی شود. البته هیئت کشتی بودجه‌ای ندارد، اداره کل ورزش و جوان استان هم همینطور. با این حال هیئت کشتی هم اندازه پاداشی که کمیته ملی المپیک بابت کسب سهمیه به بچه‌ها داد، پرداختی به برادران گرایی داشت. امیدوارم هم این دو کشتی‌گیر و هم سایر نفرات‌مان بتوانند در المپیک بدرخشند و نتیجه بگیرند.

دعوت فدراسیون کشتی از بزرگان برای حضور در اردوی تیم‌های ملی

انتشار خبرهای بخش سایر رسانه ها به معنای تایید آن توسط استقلال مگ نیست.

بیشتر بخوانید:

استقلال مگ ، یارِ جدید مکتب آبی

برای اسطوره‌ ی استقلال و آن سفر همیشگی / یاد باد آن سپیده، آن امید !

واکنش استقلالی ها به صحبت های گلمحمدی و خطیبی

داستان های فرهاد مجیدی و بهزاد غلامپور

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید