نقش عبدیان در تولید تنش و حاشیه در استقلال!

آخرین خبرها

به گزارش آوای استقلال، جنگ و دعوای مدیریتی در باشگاه استقلال به نقطه ای رسیده که مهدی عبدیان عضو اقتصادی هیات مدیره، به صورت علنی علیه مدیرعامل شمشیر را از غلاف خارج کرده و یک تؤییت با مضمون اخراج احمد مددی را لایک می‌کند!

نقش عبدیان در تولید تنش و حاشیه در استقلال!

این رویکرد خصمانه در چند ماه مدیرعاملی مددی موجب شده تا هیچ تعاملی میان هیأت مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال وجود نداشته باشد و نه تنها حمایتی از طرف اعضای هیات مدیره صورت نگرفته بلکه گاهی اوقات شاهد چنین رفتارهای عجیبی هم از عبدیان و حجت نظری بوده ایم!

هر چند نظری کمتر و عبدیان پررنگ تر،اما هر دو رو زاویه‌ای شدید و علنی علیه مدیرعاملی دارند که خودشان حکم مدیرعاملی او را امضاء کرده اند!

در این میان هواداران استقلال هم کم و بیش از اختلافات و تنش ها و مشاجره های لفظی بین هیات مدیره و مدیرعامل باخبرند و در حالی که وزارت ورزش به عنوان متولی باشگاه چندین بار برای کاهش تنش ها و متحد کردن هیأت مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال تلاش کرده اما وساطت وزیر و معاونش هم عملا بی نتیجه بوده و مهدی عبدیان همچنان برای برکناری مددی از تلاش‌های نهان و آشکار دریغ نمی‌کند!

این در حالی است که در باشگاه پرسپولیس رقیب سنتی استقلال، با وجود انتصاب هیأت مدیره هر دو باشگاه از ناحیه یک وزیر، هیأت مدیره تعامل کاملی با مدیرعامل دارد و به لطف حمایت ویژه وزیر ورزش همه اعضا تمام قد از تصمیمات جعفر سمیعی حمایت می‌کنند و در چند مرحله نیز صدری رئیس هیأت مدیره پرسپولیس منابع لازم را برای حل مشکلات مالی باشگاه تأمین کرده است اما در باشگاه استقلال تنها عضو اقتصادی فعلی هیأت مدیره مدتهاست پشت مدیرعامل را خالی کرده و به جای حمایت از مددی در حال لایک کردن پُست‌ها و توئیت هایی است که در فضای مجازی علیه مددی منتشر می شود!

نقش عبدیان در تولید تنش و حاشیه در استقلال!

این رفتار دوگانه نشان می‌دهد که باشگاه استقلال همچنان از مشکلات و حاشیه های مدیریتی عذاب می کشد و هیأت مدیره ای که معمولا انتظار می‌رود بانی کاهش تنش و اختلاف در مجموعه باشگاه باشد خودش اکنون کانون تولید حاشیه و نفاق و اختلاف است!

در همین حال شایعاتی نیز در فضای مجازی در حال انتشار است که عبدیان در صدد است تا با برکناری مددی که از حامیان جدی فرهاد مجیدی است فضای حمایتی از سرمربی را رفته رفته تا هفته های پایانی فصل، در تیم مدیریتی باشگاه به حداقل برساند و بتواند در فرصت لازم مذاکرات با مربی مورد نظر خودش را برای جایگزینی مجیدی آغاز کند!

همین زمزمه ها در مقاطع پایانی هر فصل طی چندین سال اخیر، موجب افول روحیه تیمی و دلسردی کادرفنی در استقلال شده است. شاید امتناع مجیدی از تحویل لیست ورودی و خروجی های لیگ آتی، به دلیل همین جو ناپایدار و معلق در هیات مدیره و نامشخص بودن ابقای خودش باشد.

مجیدی بارها اعلام کرده که می‌خواهد آبی‌ها یکبار هم که شده توسط سرمربی در فصل نقل و انتقالات تابستانی بسته شود تا مسوولیت کامل نتایج نیز برعهده وی باشد.

با نزدیک شدن به فصل تمدید قراردادها و همچنین خرید مهره های جدید، نقش دلالان را هم نباید در اطراف دو باشگاه بزرگ پایتخت جدی گرفت. کرکس هایی که حالا بوی گوشت قربانی به مشام شان خورده و دنبال سهم خود از جابجایی ها در ترکیب تیم هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید