نظر کارشناسان داوری درباره ادعای پرسپولیسی‌ها

آخرین خبرها

نظر کارشناسان داوری درباره ادعای پرسپولیسی‌ها

 

 

به گزارش سایت استقلال مگ  به نقل از پایگاه خبری فوتبالی- ۵ کارشناس داوری ادعای پرسپولیسی‌ها مبنی بر خطای روی سیدجلال حسینی و کنعانی‌زادگان در داربی ۹۵ را رد کردند.
به گزارش سایت استقلال مگ  و به نقل از ایسنا، قضاوت اکبریان در داربی ۹۵ حاشیه‌ساز شد و برخورد وحید امیری و مهدی قایدی در محوطه جریمه پرسپولیس که به زعم بسیاری از کارشناسان داوری پنالتی بود، از چشمان او به دور ماند و همین موجب اعتراض استقلالی‌ها و شکایت از این داور شد. پس از این صحنه، پرسپولیسی‌ها با انتشار دو ویدیو و دو صحنه مختلف معتقد بودند که خطا روی سیدجلال حسینی و محمدحسین کنعانی‌زادگان صورت گرفته است. چند کارشناس داوری نظرات خود را در این خصوص اعلام کردند.
حیدر سلیمانی درباره این صحنه گفت: چنین برخوردهایی در محوطه جریمه زیاد رخ می‌دهد و صحنه‌ای نیست که داور خطا بگیرد. این صحنه مثل اتفاق دیشب بازی اینتر و یوونتوس است که داور خطا نگرفت و سپس VAR آن را خطا اعلام کرد. به همین دلیل و نبود این سیستم نمی‌توان آن را خطا دانست.هم‌چنین جعفر خوشرو و اسماعیل صفیر نیز معتقدند خطایی صورت نگرفته و نادری تعادل سیدجلال را بر هم نزده بود و داور تصمیم درستی گرفت.تورج حق‌وردی و نوید مظفری نیز اعلام کردند پنالتی در کار نبوده و اکبریان به درستی در این صحنه تصمیم گرفته است.


بیشتر بخوانید:

سوهان استقلال و پرسپولیس به روح فوتبال و هواداران؛ دربی زشتی‌ها و تلافی‌جویی‌ها

آمار منفی فرهاد مجیدی در استقلال

 

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید