مگر می‌شود به همین راحتی چوب حراج به استقلال بزنند؟!/باید با منطق و قانون مانع از این اتفاق شد

آخرین خبرها

به گزارش آوای استقلال، علیرضا واحدی نیکبخت در گفت و گو با آوای استقلال در خصوص ماجرای واگذاری استقلال از طریق فرابورس به بخش خصوصی اظهار داشت: من وقتی در این رابطه اخباری دیدم تعجب کردم. مگر فروش استقلال به همین راحتی است که چوب حراج هم به آن بزنند؟ این باشگاه پیشکسوت و هوادار دارد و قطعا آن ها نمی گذارند به راحتی استقلال را بفروشند.

وی در ادامه با انتقاد صریح از نحوه ارزش گذاری باشگاه استقلال از سوی مسوولان دولتی، افزود: ارزش استقلال خیلی بیشتر از این ها است و امیدوارم در این روزهای آخر دوباره به پیکره باشگاه استقلال لطمه جدی وارد نکنند.ارزش و دارایی استقلال خیلی بیشتر از رقم هایی است که شنیده می شود و باشگاه باید با منطق و قانون مقابل داستان خصوصی سازی ایستادگی شود تا این اتفاق در این برهه زمانی رخ ندهد، چه اصراری وجود دارد در این روزهای پایانی دولت این قدر با سرعت این اتفاق روی دهد.

نیکبخت در خصوص شانس قهرمانی استقلال گفت: به هر حال شانس قهرمانی استقلال در جام حذفی زیاد و در لیگ کم است اما تیم نباید ناامید شود و بلکه باید در هر بازی با تمام توان خود به میدان برود تا نتایجی در شان استقلال کسب کند.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید