موجودی باشگاه استقلال چند میلیارد است؟

آخرین خبرها

به گزارش آوای استقلال،روز شنبه فرهاد مجیدی اظهاراتی را مطرح کرد که به عنوان یک سرمربی نشان داد با چه بحران‌هایی در تیم استقلال تهران دست و پنجه نرم می‌کند. سرمربی آبی پوشان مشخص کرد وضعیت مالی بازیکنانش به اندازه‌ای نابسامان بوده که بازیکنان‌ جوان مبلغ یک میلیون تومان از یکدیگر قرص گرفته‌اند!

مجیدی درحالی مجبور به پایان سکوتش درمورد مسائل گوناگون پیرامون باشگاه استقلال شد که اعضای هیات مدیره و مدیرعامل روابط دوستانه و مثبتی ندارند و احمد مددی از سدی هیات مدیره برای برطرف کردن مشکلات فرصت یک هفته‌ای گرفته است.

اعضای هیات مدیره که پس از استعفای اسماعیل خلیل زاده هنوز عضو جدید را معرفی نکرده‌اند برای برطرف کردن مشکلات مالی تا به امروز هیچ صحبتی انجام نداده‌اند و آنطور که از اخبار پیرامون جلسات آنها در وزارت ورزش به همراه مددی مشخص شد، مدیرعامل باید بودجه‌ای را تأمین کند تا مشکلات مالی را حل و فصل کند.

مددی از سوی هیات مدیره برای پرداخت دستمزد فعلی بازیکنان درحالی تحت فشار قرار گرفته که باشگاه تنها یک میلیارد و پانصد میلیون تومان در حساب جاری دارد! مجیدی اعلام کرد فقط ۶۰ میلیارد تومان به غیر از سایر هزینه‌ها از قرارداد بازیکنان باقی مانده است که باشگاه باید آن را بپردازد.

رقم یک میلیارد و پانصد میلیون تومان هم از سوی کارگزار به حساب باشگاه واریز شده تا به محمود فکری و دستیارانش پرداخت شود. این رقم از این رو قرار است به زودی به اعضای کادرفنی سابق استقلال پرداخت شود که آنها اخیرا تهدید به شکایت کرده بودند و به همین دلیل پرداخت مطالبات‌شان در اولویت قرار گرفته است.

این رقم از سوی کارگزار در صورتی واریز شده که طبق گفته مجیدی آنها تعهدات مالی‌شان را حتی جلوتر از موعد پرداخت کرده‌اند و دیگر توان واریز بودجه برای برطرف کردن مشکلات مالی را ندارند. به اضافه هزینه‌های جاری به اضافه پرونده استراماچونی استقلال به بودجه ای بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان نیاز دارد که این رقم باورنکردنی به نظر می‌رسد. در وضعیت فعلی استقلال نیاز به بودجه بزرگ و مطمئن جهت هزینه‌های جاری نیاز دارد که مشخص نیست از چه طریقی قرار است مهیا شود.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید