مهاجرانی: درگیری‌های شهرآورد زیبنده فوتبال ایران نبود

آخرین خبرها

مهاجرانی: درگیری‌های شهرآورد زیبنده فوتبال ایران نبود

مهاجرانی: درگیری‌های شهرآورد زیبنده فوتبال ایران نبود

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی اسبق تیم ملی گفت: شاید شهرآورد حساسیت و اهمیت فراوانی داشته باشد اما درگیری و دعوا زیبنده فوتبال ایران نیست.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ایرنا، «حشمت مهاجرانی» اظهار داشت: پرسپولیس از فرصتی که در دیدار با استقلال به دست آورد نهایت استفاده را کرد و توانست با باز کردن دروازه این تیم به پیروزی برسد.

وی افزود: استقلال خط هافبک پرسپولیس را مهار کرد و با پوشش‌های با توپ و بدون توپ این فرصت را به آنها نداد تا بازیسازی را انجام دهند.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال خاطرنشان کرد: آبی‌پوشان نسبت به بازی با ذوب‌آهن انضباط تیمی بهتری داشتند و حتی می‌توانستند در شهرآورد شکست نخورند.

مهاجرانی تصریح کرد: صحبت کردن درباره داوری در حیطه اختیارات من نیست و درست نیست درباره‌اش حرف بزنم اما بسیاری بر این باور بودند خطایی که روی مهدی قایدی صورت گرفت پنالتی بود.

وی تاکید کرد: صحنه‌هایی که اواخر و پایان مسابقه شهرآورد رخ داد زیبا نبود و من بابت آن تاسف خوردم که چرا باید شاهد این اتفاقات زشت باشیم.

سرمربی اسبق تیم ملی در پایان گفت: شاید شهرآورد حساسیت و اهمیت فراوانی داشته باشد اما درگیری و دعوا زیبنده فوتبال ایران نیست.

نود و پنجمین شهرآورد پایتخت با نتیجه یک بر صفر به سود سرخپوشان به پایان رسید.

۷۴۷۴

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید