مظاهری در گفت و گو با دوستان نزدیکش: زمین خیس بود و توپ سنگین شد/ می خواستم توپ را به کرنر بفرستم

آخرین خبرها

مظاهری در گفت و گو با دوستان نزدیکش: زمین خیس بود و توپ سنگین شد/ می خواستم توپ را به کرنر بفرستم

مظاهری در گفت و گو با دوستان نزدیکش: زمین خیس بود و توپ سنگین شد/ می خواستم توپ را به کرنر بفرستم

پایگاه خبری فوتبالی- شکست در دربی برای تیم بازنده و طرفدارانش، تا روزها نمی‌تواند هضم شود. 

به گزارش فوتبالی، در این میان بازیکنانی که روی خوردن گل تاثیر داشته‌اند هم ناراحت هستند و ساعتها پس از دربی فکر و ذهنشان مشغول است. 

رشید مظاهری دروازه بان استقلال که در شروع فصل با پیوستنش به این تیم، هواداران استقلال را امیدوار کرد که این فصل خیالشان از قفس توری تیمشان راحت باشد، نمایش خوبی داشت اما به مرور هر چقدر استقلال با فکری جلو رفت، مظاهری با او به مشکل خورد و همین مشکلات کیفیت کار مظاهری را تحت تاثیرقرار داد و باعث شد او از نظر روحی افت کند. با بازگشت مجیدی پیش‌بینی می‌شد وضع بهتر شود اما افت روحی مظاهری ادامه دار شده و در دو بازی مقابل ذوب آهن و پرسپولیس او سه گل دریافت کرد. رشید مظاهری البته در امتیاز جمع کردن استقلال در نیم فصل اول نقش مهمی ایفا کرده اما در چند بازی اخیر روی اشتباهات مدافعان و حتی اشتباهات سهوی خودش گل خورده است.

مظاهری که پس از باخت به شدت ناراحت بوده به دوستان نزدیکش گفته است:«زمین خیس بود و انگار بسیاری نمی‌دانستند زمین خیس است و توپ سنگین‌تر از همیشه. من جهت شوت را تشخیص دادم و به سمت توپ شیرجه زدم اما توپ قبل از اینکه به من برسد، زمین خورد و محاسبات من به هم ریخت. من می خواستم توپ را به کرنر بفرستم و اما توپ به جای اینکه به کف دستم بخورد به نوک انگشتانم خورد و به داخل زمین برگشت.»

رشید مظاهری که در طول بازی زیاد هم توپی رو دروازه‌اش نیامد عقیده داشته پرسپولیس یکی دو موقعیت بیشتر نداشت و در گلزنی به استقلال خوش شانس بوده و اگر زمین خیس نبود، مطمئنا پرسپولیس به گل نمی‌رسید. 

در هر حال رشید ظاهرا از عملکرد مدافعان استقلال هم در یارگیری و پرس انتقاد کرده اما نامی از شخص خاصی نیاورده است. مدافعان استقلال در پرس و یارگیری روی صحنه گل بد عمل کردند و هم یزدانی و مرادمند و غلامی و غفوری نتوانستند روی وحید امیری و آل کثیر پرس را به درستی انجام دهند و در آفسایدگیری هم اشتباه کردند تا آل کثیر اولین گلش را در اولین دربی‌اش را بزند و پرسپولیس را به صدر جدول برساند.

 در صحنه گل استقلال آل‌ کثیر در زمان مناسب خودش را عقب می‌کشد اما همانطور که گفته شد، مدافعان استقلال حتی برای ریباند شوت کاری نمی‌کنند، چه برسد به اینکه بخواهند به آفسایدگیری فکر کنند. در آن سو حامد لک هم یکی دو بار دروازه‌اش را در خطر فروپاشی دید اما شانس با حامد لک یار بود چون علی شجاعی در خط دفاعی پرسپولیسی ها با حضوری به موقع توپ یزدانی را از روی خط دروازه پرسپولیس بیرون کشید.

توضیح: این عکس را سجاد ایمانیان برای خبرگزاری میزان گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید