مشکل استقلال مدیر رسانه‌ای و پزشک تیم نبود

آخرین خبرها

مشکل استقلال مدیر رسانه‌ای و پزشک تیم نبود

مشکل استقلال مدیر رسانه‌ای و پزشک تیم نبود

پایگاه خبری فوتبالی- بعد از باخت در دربی مشخص شد مشکل استقلال هرکجا باشد، قطعاً در تغییر پزشک و مدیر رسانه‌ای نیست.

به گزارش فوتبالی و به نقل از خبرورزشی، استقلال در روزی به ذوب آهن باخت که طبق ادعای خود مجیدی این تیم دو موقعیت بیشتر نداشت در دربی هم استقلال بازی پایاپایی را مقابل پرسپولیس ارائه داد و انصافاً در بعضی از دقایق هم برتر بود اما به هر حال باز هم گل نزد و البته گل خورد تا بازی را ببازد.

حتی اگر بپذیریم داور دربی یک پنالتی روی مهدی قایدی نگرفت، باز هم نمی‌توانیم چشمان خود را بر روی ضعفهای استقلال ببندیم این تیم با تیم دوران استراماچونی فرسنگها فاصله دارد و حتی شبیه استقلال خود مجیدی در فصل گذشته نیست. استقلال پارسال در دربی جام حذفی یک نیمه مقابل پرسپولیس عالی بود و حتی در نیمه دوم بازی با تراکتور می‌توانست بیشتر از ۵ گل در فینال به این تیم بزند اما در نهایت جام را واگذار کرد.

بعد از بازگشت استقلال از آسیا شاهد یکسری تغییرات در تیم رسانه‌ای و پزشکی استقلال بودیم. البته ابتدای فصل هم در حق دکتر نوروزی و دکتر ستوده نامهربانی‌های زیادی صورت گرفت اما حالا و پس از شکست استقلال مقابل ذوب‌آهن و پرسپولیس به تک تک هواداران این تیم ثابت شد که مشکل استقلال هرکجا باشد، قطعاً در تغییر پزشک و مدیر رسانه‌ای نیست. استقلال سالهاست که مشکل مدیریتی دارد و البته مشکلات فنی را هم نباید فراموش کرد.

معتقدیم حتی بد بسته شدن تیم هم که مجیدی به آن اشاره کرده بود، در باخت‌های اخیر دخیل است اما نه اینکه شخص سرمربی تازه شب دربی یادش بیفتد که تیمش بد بسته شده است! به هر حال همین تیم در آسیا مجموعا خوب کار کرد و صدرنشین شد اما مجیدی باید از خودش بپرسد چه اتفاقاتی رخ داد که ناگهان استقلال به ذوب آهن و پرسپولیس باخت و جام قهرمانی را به سپاهان و پرسپولیس تعارف زد؟

۶۶۴۱

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید