مرادی: کادرفنی صلاح بداند بازی می‌کنم

آخرین خبرها

مرادی: کادرفنی صلاح بداند بازی می‌کنم

مرادی: کادرفنی صلاح بداند بازی می‌کنم

پایگاه خبری فوتبالی- وینگر تیم استقلال می‌گوید در صورت صلاحدید کادرفنی، آمادگی حضور در زمین را دارد.

به گزارش فوتبالی، بابک مرادی وینگر تیم استقلال که برخلاف انتظار در بازی دربی غایب بود، در میکسدزون ورزشگاه آزادی گفتگویی کوتاه با خبرنگاران انجام داد. او که قصد داشت سوار اتوبوس شود، تنها به دو سوال پاسخ داد و در حالی که از شکست تیمش بسیار ناراحت بود، خیلی زود میکسدزون را ترک کرد.

وی درباره بازی هم عنوان کرد: بازی به نظرم بازی خوبی بود و ما نمایش خوبی داشتیم و بهتر از پرسپولیس بودیم اما پرسپولیس بازی را برد. باز هم شرمنده هواداران شدیم و از آن ها معذرت می‌خواهم.

مرادی در خصوص عدم حضورش در زمین نیز اظهار داشت: هر موقع کادرفنی صلاح بدانند، من بازی می‌کنم. من بازیکن تیمم و نمی‌توانم درباره این موضوع صحبت کنم. من صددرصد آماده‌ام و هر زمانی که کادرفنی صلاح بدانند، بازی خواهم کرد. اگر هم بازی نکنم برای تیم دعا خواهم کرد.

نکته جالب این‌که فرهاد مجیدی علت نیمکت نشینی بابک مرادی را «مصدومیت» دانست اما خود او همزمان با صحبت های مجیدی در نشست خبری، از آمادگی اش خبر داد و گفت که در صورت صلاحدید کادرفنی بازی خواهد کرد و در غیر این صورت برای پیروزی تیم دعا می‌کند.

مرادی که دو پاس گل برای استقلال ثبت کرده و باوجود فرصت کم، نمایش های مطلوبی را از خود نشان داده، در آخرین تمرین پیش از شهرآورد نیز آمادگی خود را ارائه کرد اما حتی به عنوان بازیکن تعویضی هم به میدان نرفت. نکته عجیب این که حتی رسانه رسمی استقلال هم خبری مبنی بر مصدومیت مرادی درج نکرده بود اما مجیدی به شکلی ناگهانی، این موضوع را عنوان کرد.

۷۴۷۴

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید