تغییر و تحول در دپارتمان فوتبال ساحلی؛ شهریاری جای خود را به میرغفاری داد

آخرین خبرها

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، حسن کامرانی‌فر سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در اولین تصمیم جدی خود اقدام به انتخاب علی میرغفاری به‌عنوان سرپرست دپارتمان فوتبال ساحلی کرد دپارتمانی که پیش از این پریا شهریاری ریاستش را بر عهده داشت.

میرغفاری از داوران فوتبال کشور است که در پست‌های اجرایی او مسئولیت فروش بلیت تماشاگران ایرانی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، حضور در کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال، عضویت در سازمان تیم‌های ملی و همچنین سرپرستی تیم فوتبال المپیک دیده می‌شود.

این اتفاق در حالی رقم خورده که شهریاری به‌عنوان عضو هیئت اجرایی و ناظر مسابقات فوتبال در المپیک ۲۰۲۰ توکیو راهی ژاپن شده است.

شهریاری هشت سال به‌عنوان رئیس دپارتمان فوتبال ساحلی فعالیت کرد که تیم ملی فوتبال ساحلی در زمان ریاست او به قهرمانی بازی‌های ساحلی جهانی ۲۰۱۹ قطر، مقام سومی جام جهانی ۲۰۱۷ باهاما، دو قهرمانی در مسابقات قهرمانی آسیا، سه قهرمانی در جام بین قاره‌ای و مقام‌های متعدد قاره‌ای و بین قاره‌ای دست یافت. وی همچنین از سوی فیفا به عنوان برگزارکننده جام جهانی فوتبال ساحلی ۲۰۱۹ پاراگوئه انتخاب شد و هم‌اکنون نیز از سوی فیفا به‌عنوان ناظر بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ در توکیو حضور دارد.

وی هم‌اکنون معاون دبیرکل فدراسیون فوتبال است که به نظر می‌رسد با توجه به نحوه برکناری او از ریاست دپارتمان فوتبال ساحلی توسط سرپرست دبیرکلی، به زودی از این سمت نیز کنار گذاشته شود.

همچنین، پریا شهریاری در انتخابات ۱۰ اسفندماه ۱۳۹۹ فدراسیون فوتبال از سوی کیومرث هاشمی به عنوان نایب رئیس سوم معرفی شده بود و در مجمع انتخاباتی حضور داشت که پیش‌بینی می‌شد در فدراسیون فوتبال به ریاست شهاب‌الدین عزیزی خادم نقش او کمرنگ‌تر شود.

کامرانی‌فر سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال شد

انتهای پیام/

انتشار خبرهای بخش سایر رسانه ها به معنای تایید آن توسط استقلال مگ نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید