محکومیت سرخآبی ها توسط باقری و احمدزاده

آخرین خبرها

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook

به گزارش استقلال مگ و به نقل از ورزش سه، کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال آرای شکایات بازیکنان و مربیان از باشگاه‌ها را صادر کرد.

در جدیدترین اطلاعیه کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال آمده است:

* با توجه به شکایت فرشید باقری از باشگاه استقلال تهران به دلیل مطالبه وجه به مبلغ ۲۰ میلیارد ریال، باشگاه استقلال به پرداخت این مبلغ و همچنین هزینه دادرسی محکوم شد.

* فرشاد احمدزاده بابت مطالبه وجه ۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریالی از باشگاه پرسپولیس شکایت کرد که رای صادره از سوی کمیته وضعیت مبنی محکومیت پرسپولیس به پرداخت یک‌میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال به انضمام هزینه دادرسی است.

* علیرضا نقی‌زاده در قالب شکایتی خواستار مطالبه ۱۰ میلیارد ریالی از باشگاه فولاد مبارکه سپاهان شد که پس از بررسی پرونده، کمیته وضعیت نسبت به شکایت نقی‌زاده قرار رد صادر کرد.

* شکایت بهزاد بشتایم از باشگاه ماشین‌سازی تبریز با موضوعیت مطالبه وجه یک‌میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریالی، موجب صدور رای محکومیت باشگاه در پرداخت ۹۴۰ میلیون ریال و هزینه دادرسی شد.

* امیرمحمد راجی از باشگاه شاهین شهرداری بوشهر شکایت کرد و خواستار طلب ۳۰۰ میلیون ریالی شد که در نهایت باشگاه شاهین شهرداری به پرداخت ۲۹۰ میلیون ریال و هزینه دادرسی محکوم شد.

 

بیشتر ببینید:

سارامینا / برند برتر یا خالی بند برتر!

کافه کری / یا حسن اکرمی هم بازی ، یا بازی خراب!

صندوقچه اسرار آبی / با حضور مهدی فنونی زاده

 

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید