محمودآبادی: شرایط لیگ با جام حذفی متفاوت است/ مقابل استقلال نباید اشتباه کنیم

آخرین خبرها

محمودآبادی: شرایط لیگ با جام حذفی متفاوت است/ مقابل استقلال نباید اشتباه کنیم

محمودآبادی: شرایط لیگ با جام حذفی متفاوت است/ مقابل استقلال نباید اشتباه کنیم

پایگاه خبری فوتبالی- هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان تأکید کرد، این تیم در دیدار مقابل استقلال در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی نباید مرتکب اشتباه شود.

به گزارش فوتبالی و به نقل از خبرگزاری تسنیم، رضا محمودآبادی درباره شکست تیمش برابر گل‌گهر گفت: ما در مجموع خوب بازی کردیم و چند موقعیت را هم از دست دادیم. متأسفانه گلی خوردیم که کادر فنی در این زمینه به ما هشدار داده بود و اشتباه کردن هم تاوان دارد. متأسفانه باخت بدی دادیم، ولی فوتبال همین است. حالا باید به بازی با استقلال فکر کنیم که بازی مهمی برای ماست.

وی در مورد تقابل تیمش با استقلال آنهم در حالی آنها در لیگ برتر این تیم را شکست دادند، تصریح کرد: بازی حذفی با لیگ متفاوت است و نمی‌توان چیزی را پیش‌بینی کرد. این دلیل نمی‌شود که استقلال به خاطر شکست در لیگ و همچنین نتیجه نگرفتن در دربی شرایط بدی داشته باشد. ما به نتایج و وضعیت تیم حریف توجهی نداریم و قطعاً بازی سختی در پیش خواهیم داشت. در جام حذفی فرصت برای جبران یک اشتباه بسیار کم است به همین دلیل نباید برابر استقلال اشتباه کنیم. تمام هدف ما این است که بازی را ببریم و به مرحله بعدی صعود کنیم.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان راجع به عملکردش در این فصل، تصریح کرد: نیم‌فصل اول شرایطم در گل‌گهر طوری بود که خودم راضی نبودم، ولی با آمدن به ذوب‌آهن خوشبختانه شرایط بهتری برایم ایجاد شد. دوست دارم پیشرفت کنم و بهترین عملکرد را داشته باشم.

محمودآبادی در مورد اینکه آنها در لیگ برتر موقعیت خوبی در جدول ندارند، گفت: ما نگران نیستیم و قطعاً در لیگ می‌مانیم.

۴۷۳۱

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید