مجیدی و بازی مرگ و زندگی با ذوب آهن

آخرین خبرها

مجیدی و بازی مرگ و زندگی با ذوب آهن

مجیدی و بازی مرگ و زندگی با ذوب آهن

پایگاه خبری فوتبالی- فرهاد مجیدی یک هفته فوق‌العاده حیاتی را در پیش رو دارد.

به گزارش فوتبالی، استقلال که در آخرین بازی‌اش در لیگ قبل از حضور در لیگ قهرمانان آسیا با پیکان به تساوی بدون گل رسیده بود، در بازگشت از عربستان، از ذوب آهن باخت و در شرایطی که هواداران استقلال امیدوار به تغییر شرایط تیمشان در دربی بودند، مجیدی اولین باختش در دربی به عنوان سرمربی را هم تجربه کرد تا نه تنها فاصله‌اش با پرسپولیس و سپاهان را کم نکند بلکه پیروزی گل گهر و آلومینیوم مقابل حریفانشان باعث شد که استقلال از رتبه سوم به رتبه پنجم جدول سقوط کند و دیگر قید قهرمانی در لیگ برتر را بزند. البته استقلال نسبت به گل گهر و آلومینیوم یک و دو بازی کمتر دارد.

فرهاد مجیدی که فصل گذشته نتوانست جامی را به هواداران تیمش هدیه دهد، در کنفرانس خبری بعد از دربی، با حرفهایی که زد به نوعی نشان داد که دیگر به قهرمانی در لیگ فکر نمی‌کند و حالا تمام تمرکزش را روی جام حذفی گذاشته است. استقلال چهارشنبه هفته آینده با ذوب آهن بازی دارد و مجیدی بهتر از هر کسی می‌داند که این بازی چقدر حیاتی است و اگر برای دومین بازی متوالی از تیم اصفهانی شکست بخورد، این فصل هم بدون جام به کارش پایان خواهد داد( بازیهای لیگ قهرمانان در پایان فصل برگزار خواهد شد) و شاید این مساله روی آینده همکاری او با استقلال تاثیرگذار باشد و شاید او فصل آینده نیمکت استقلال را نبیند.

 البته که فرهاد از حضورش در استقلال در فصل آینده خبر داده اما وقتی او برای دومین فصل متوالی نتواند به هواداران تیمش جام بدهد، طبیعی است که شانس او برای ماندن در استقلال، تا حدی کاهش پیدا کند.

۱۹۸۴

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید