مجیدی: ارزش و معیار تیم‌های بزرگ در گل نخوردن است/ به چیزی که می‌خواستم، رسیدم

آخرین خبرها

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرهاد مجیدی پس از برتری یک بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر فوتبال، گفت: بازی نسبتاً خوبی بود. بازیکنان ما با توجه به اینکه چند روز پیش بازی سنگینی با پرسپولیس انجام داده و کار به ۱۲۰ دقیقه کشیده شده بود، کمی سنگین بودند. در کل تیم ما مستحق پیروزی بود.

وی در مورد نیمکت‌نشینی وریا غفوری در این دیدار تصریح کرد: ترجیح دادم به برخی از بازیکنان استراحت دهم، علاوه بر غفوری به مسعود ریگی هم استراحت دادم.
سرمربی استقلال در واکنش به این سؤال که آیا بهتر نیست از سبحان خاقانی که امروز خوب بازی کرد، بیشتر استفاده شود، گفت: فکر می‌کنم به کسی از جمله خبرنگاران ربطی نداشته باشد که خاقانی چه زمانی بازی می‌کند. خاقانی در بازی با سایپا هم بازی کرد و نشان داده آینده روشنی خواهد داشت.مجیدی در مورد عدم حضور شیخ دیاباته در لیست ۱۸ نفره آبی‌پوشان عنوان کرد: تصمیم فنی بود که دیاباته نباشد.وی در واکنش به سؤال دیگری مبنی بر اینکه به نظر می‌رسد تحریم تمرین دو روز پیش تأثیر خودش را در روند بازی امروز استقلال مقابل نفت گذاشته بود، گفت: اینجا کنفرانس بعد از بازی است و اگر سؤالی درباره بازی دارید، در خدمت شما هستم.سرمربی تیم فوتبال استقلال در رابطه با بحث کمک ۲۰ میلیاردی یکی از اپراتورهای تلفن همراه به استقلال گفت: فکر نکنم این سؤال هم مربوط به این کنفرانس باشد.مجیدی درباره اینکه بازیکنان استقلال از جمله احمد موسوی در هنگام حمله به دلیل اشتباه در پاسکاری جا می‌ماندند، یادآور شد: با شما موافق نیستم. احمد موسوی وارد زمین شد و خوب بازی کرد. به اصطلاح فوتبالی یک بار توپ پشت دفاع ما نیامد. بازیکنان رو به جلو هم عالی بودند و فرصت گل زدن داشتند. چیزی که من دنبالش هستم، گل نخوردن در سیستم ۳-۴-۳ است که روز به روز بهتر شده‌ایم. تنها چیزی که من را از برد خوشحال کرد، گل نخوردن تیمم بود. در ۹ بازی گذشته یعنی در ۸۱۰ دقیقه تنها دو گل دریافت کردیم. ارزش و معیار تیم‌های بزرگ در گل نخوردن است. این مسئله برای تیم من قابل ستایش است. از بازیکنانم ممنون هستم و به چیزی که می‌خواستم، رسیدم.

ادامه دارد…

انتشار خبرهای بخش سایر رسانه ها به معنای تایید آن توسط استقلال مگ نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید