لیزارازو: آلمان مقابل این پرتغال به مشکل نمی خورد

آخرین خبرها

به گزارش سایت استقلال مگ به نقل از خبرگزاری فارس، بیزانت لیزارازو در مصاحبه با کیکر درباره وضعیت تیم های گروه F یورو ۲۰۲۰ جایی که فرانسه، آلمان، پرتغال و مجارستان حضور دارند، نظر داده است.

ستاره سال های ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۴ و ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۶ بایرن مونیخ و همچنین بازیکن سال های ۱۹۹۲ تا ۲۰۰۴ تیم ملی فوتبال فرانسه گفت:هنوز هر چیزی در این گروه امکان پذیر است. در روز نخست این گروه شاهد بودیم که پرتغال ۳ بر صفر مجارستان را شکست داد و آلمان یک بر صفر از فرانسه باخت. به نظر من در بازی اول مجارها، برای مدت طولانی عالی بازی کردند.

وی افزود: آنها در مدت بسیار زیادی از بازی با پرتغال، خوب دفاع کردند، خوب به جلو آمدند و حریف را اذیت کردند. حتی می توانستند گل هم بزنند. خود من در ورزشگاه حضور داشتم و دیدم چه جو عالی وجود دارد. تنها چیزی که مجارستان کم داشت، چند دقیقه آخر بازی بود که کم آورد و گل خورد.

لیزارازو افزود:از نظر فنی، پرتغال مرا مجذوب نکرد.آنها برای مدتی طولانی در بازی، قدرت ضربه زدن به حریف را نداشتند. به نظر من مقابل این پرتغال، آلمان به مشکل بر نمی خورد.

وی ادامه داد:آلمان ها باید خط حمله خود را زهردارترکنند.باید هوشیارکارکنند و روی حملات سریع برنامه ریزی داشته باشند. در بازی با فرانسه هم خوب بودند و فقط یک لحظه اسیر غفلت شدند. به نظر من هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است. حتی برای مجارستان هم کار تمام نشده است. آنها هر چند ۳ بر صفر بازنده شدند و این نتیجه برای شان دردناک است اما می توانند به آینده گروه امیدوار بمانند.

انتشار خبرهای بخش سایر رسانه ها به معنای تایید آن توسط استقلال مگ نیست.

بیشتر بخوانید:

استقلال مگ ، یارِ جدید مکتب آبی

برای اسطوره‌ ی استقلال و آن سفر همیشگی / یاد باد آن سپیده، آن امید !

واکنش استقلالی ها به صحبت های گلمحمدی و خطیبی

داستان های فرهاد مجیدی و بهزاد غلامپور

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید