قرمزها سرزن‌تر بودند (عکس)

آخرین خبرها

قرمزها سرزن‌تر بودند (عکس)

قرمزها سرزن‌تر بودند (عکس)

پایگاه خبری فوتبالی- در نبردهای هوایی و در شرایطی که میانگینی قدی بازیکنان استقلال بالاتر از پرسپولیس بود، اما شاگردان گل‌محمدی آمار موفق‌تری از خود به جای گذاشتند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، یکی از اتفاقات که در بازی دیروز بیشتر در چشم هواداران فوتبال جلوه کرد، تقابل‌های پرشمار هوایی دو تیم بود؛ اتفاقی که البته پس از عقب افتادن استقلال و تلاش شاگردان مجیدی برای جبران نتیجه بیشتر هم شد و دلیل آن حضور بازیکنان بلندقامت پرشمار در اردوی آبی‌پوشان بود که مجیدی را به سیستم بازی مستقیم وادار کرده بود.

بازیکنانی چون شیخ دیاباته، ارسلان مطهری، آرمان رمضانی، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی و … که همگی آن‌ها به خوبی توسط خط دفاعی پرسپولیس مهار شدند؛ براساس آمار سایت یازده، یک اتفاق عجیب و جالب‌توجه در دربی ۹۵ رخ داده است. چرا که در ۴۴ نبرد هوایی موفق در مجموع از سوی بازیکنان دو تیم انجام داده که بخش مهمی از این آمار متعلق به تیم پرسپولیس است.

سرخ‌پوشان در دربی ۹۵، ۳۱ موفقیت در نبردهای هوایی را به ثبت رساندند؛ آماری که بیشترین آن در خط حمله انجام شد و شهریار مغانلو در جدال با یزدانی، مرادمند و غلامی توانست ۷ بار در نبردهای هوایی به پیروزی برسد. از سوی دیگر در خط دفاع هم محمدحسین کنعانی‌زادگان ۶ نبرد هوایی موفق داشت و به خوبی نگذاشت مهاجمان بلندقامت استقلال تهدیدی دروازه پرسپولیس را از این راه داشته باشند.

۷۴۷۴

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید