قاسم حدادی‌فر؛‌مردی با بوسه‌های واقعی!

آخرین خبرها

خبرآنلاین/ یکی از فوتبالیست‌های با کیفیت سال های اخیر لیگ ایران قاسم حدادی فر بود که هیچ گاه نتوانست به جایگاه که استحقاش را دارد برسد و حالا در آستانه آویختن کفش هایش قرار گرفته است.
 فرزند کارگر زحمت‌کش کارخانه ذوب‌آهن به اندازه‌ای خود را مدیون باشگاه می دانست که به غیر از مقطعی کوتاهی (به صورت قرضی در تراکتور) حاضر نشد پیراهنش را در ازای درآمد بالا و حتی پیشرفت عوض کند؛ او ماندن در میان سفیدپوشان اصفهانی‌ را عشق و زندگی‌اش می‌دانست و نه با پست اینستاگرامی و مصاحبه های خاص بلکه در میدان پایش ایستاد و بوسه هایش بر پیراهنش طعم واقعیت داشت.
او که روزی تا دم پرواز به ایتالیا برای رسیدن به خواسته هایش در فیورنتینا هم رفت امروز فکری جز آویختن کفش هایش ندارد؛ مردی که در سخت ترین مصدومیت فوتبالی هت تریک کرد و این بدترین اتفاقی ست که برای مرد عاشق ذوب آهن رخ داد؛ اتفاقی تلخ برای قاسم حدادی فر!
حدادی فر بازیکن ۳۷ ساله ای که بدون بازارگرمی هم از استقلال پیشنهاد مالی خوب داشت و هم از پرسپولیس اما اهل کندن از ذوب آهن نبود. هم قاسم پای ذوبی ها ماند؛ هم ذوب پای او! دو مصدومیت پارگی رابط صلیبی و حالا سومی. گویا پارگی رباط صلیبی هم به او بدجور وفادار مانده است.
او در اواخر سال ۹۹ اعلام کرد که در پایان فصل بیستم لیگ از دنیای حرفه ای خداحافظی می کند اما مصدومیت بدموقع می تواند این تصمیم را زودتر عملی کند چرا که حدادی فر فصل را از دست داده است.
حدادی فر با وجود کیفیت بالا هیچ گاه نتوانست در میان بازیکنان نامدار فوتبال ایران قرار بگیرد با وجود اینکه او در فصل ۹۴-۱۳۹۳ مرد سال ایران شد و حتی در سال ۲۰۰۸ در میان هشت کاندیدای مرد سال فوتبال آسیا هم قرار گرفت.
نایب قهرمانی در آسیا، چهار نایب قهرمانی در لیگ برتر و سه قهرمانی در جام حذفی از جمله افتخارات حدادی فر است.
قطعا  در ابتدای آغاز راه فوتبال او برنامه های زیادی برای خود داشت اما از همه آن ها دل کند با وجود اینکه می گوید هیچ منتی نیست و پولش را گرفته است. با وجود اینکه او هیچ انتظاری از کسی ندارد اما به خاطر بی مهری هایی که در مقطعی از مصدومیت هایش به او شد هنوز هم دلخور است. روزهایی که به گفته حدادی فر تلفنش زنگ هم نمی خورد وهمه مقدمات خداحافظی اش را مهیا کرده بودند.
مرد آرام فوتبال ایران شاید به دور از هیاهو مستطیل سبز را ترک کند؛ کسی که به تعبیر خودش در اوج فوتبال زمین خورد و همه چیز تغییر کرد. حدادی فر تصمیم به انجام کاری گرفت که بسیاری از هم سن و سال هایش دل انجامش را ندارند. قاسم می تواند در میان فوتبالیست هایی که هیچ گاه به حق خود نرسیدند در جایگاه بالای لیست قرار بگیرد و حیف از فوتبال ایران که هیچ گاه قدر حدادی فر را ندانست.

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید