قاسمپور: حاشیه‌های دربی در شان فوتبال ایران نبود

آخرین خبرها

قاسمپور: حاشیه‌های دربی در شان فوتبال ایران نبود

قاسمپور: حاشیه‌های دربی در شان فوتبال ایران نبود

پایگاه خبری فوتبالی- یک کارشناس فوتبال گفت: حواشی آخر مسابقه پرسپولیس و استقلال در شان فوتبال ایران نبود.

به گزارش فوتبالی و به نقل از فارس، ابراهیم قاسمپور در مورد دربی ۹۵ اظهار داشت: این دربی نسبت به بازی‌های قبل بهتر بود به خصوص اینکه یک تیم برنده شد. تساوی در بازی‌های گذشته باعث شایعه‌ پراکنی شده بود و اینکه نمی‌گذارند یک تیم برنده مسابقه شود. در کل مسابقه بدی نبود. هرچند حواشی آخر این بازی اصلا زیبنده و در شان فوتبال ایران نبود. دو تیم بزرگ و پرتماشاگر ایران نباید چنین اتفاقاتی را در میدان مسابقه رقم بزنند.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه هر دو تیم به دنبال برد بودند فوتبالی تهاجمی‌‌تری را در دستور کارشان قرار دادند. پرسپولیس می‌خواست با برد به دنبال قهرمانی باشد و استقلال هم نمی‌خواست از جمع تیم‌های بالانشین جدول جدا شود. 

قاسمپور در مورد اینکه چرا حواشی و درگیری‌های آخر مسابقه رخ داد، گفت:  رسانه‌ها یکی از عوامل بروز چنین حواشی می‌توانند باشند. آنها بیش از اندازه به این مسابقه آب و تاب می‌دهند. حساسیت بازی دو چندان می‌شود و این حساسیت‌ناخودآگاه از بیرون زمین به داخل زمین منتقل می‌شود. هرچند اکنون بخاطر شرایط کرونایی تماشاگر نداریم اما هواداران در فضای مجازی حضور پررنگی دارند. گاهی این حساسیت‌ها بیش از ظرفیت بازیکنان می‌شود و در زمین واکنش‌هایی نشان می‌دهند و چنین حواشی و درگیری‌هایی ایجاد می‌شود.

این کارشناس فوتبال در مورد اینکه می‌توان پرسپولیس را شانس اول قهرمانی لیگ برتر دانست گفت: هنوز ۷ هفته تا پایان رقابت‌ها باقی است و بیش از ۲۰ امتیاز رد و بدل خواهد شد. در نتیجه یک تیم ممکن است با دو سه باخت در جدول لیگ سقوط کند. با این حال با توجه به اینکه پرسپولیس کمترین تغییرات را داشته و بازیکنان و مربیانش مدت‌هست کنار هم کار می‌کنند و هماهنگ هستند شانس زیادی دارد. از سویی دیگر فاصله نفرات ذخیره و اصلی در پرسپولیس زیاد نیست و همین فاکتورها باعث موفقیت این تیم شده است.

۶۶۴۱

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید