فنونی‌زاده: مدافعان استقلال مقصر باخت شهرآورد بودند

آخرین خبرها

فنونی‌زاده: مدافعان استقلال مقصر باخت شهرآورد بودند

فنونی‌زاده: مدافعان استقلال مقصر باخت شهرآورد بودند

پایگاه خبری فوتبالی- پیشکسوت آبی‌پوشان گفت: مدافعان استقلال نقش اول را روی گل خورده تیم در شهرآورد ۹۵ داشتند و به راحتی اجازه دادند تا عیسی آل‌کثیر در توپ برگشتی دروازه رشید مظاهری را باز کند. 

به گزارش فوتبالی و به نقل از ایرنا، مهدی فنونی زاده با اشاره به شکست یک بر صفر استقلال مقابل پرسپولیس در شهرآورد ۹۵ اظهار داشت: داور سر استقلال را برید و در دقیقه ۲ پنالتی مسلم را به سود آبی‌پوشان نگرفت و اگر این اتفاق رخ می‌داد به طور حتم جریان بازی تغییر می‌کرد.

وی افزود: استقلال در هر دو نیمه به مراتب بهتر از حریف بازی کرد اما باید بدانیم به خوب بازی کردن امتیاز نمی‌دهند و تیمی برنده می‌شود که از موقعیت‌هایش بهتر استفاده کند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: استقلال احساسی بازی کرد و این احساسی بازی کردن در روند تیمی، تاثیر منفی داشت. استقلال نباید به میل و اراده پرسپولیس بازی می‌کرد.

فنونی‌زاده تصریح کرد: مدافعان استقلال نقش اول را روی گل خورده ایفا کردند و به راحتی اجازه دادند تا عیسی آل‌کثیر در ریباند دروازه رشید مظاهری را باز کند.

وی تاکید کرد: به نظر من محمد دانشگر و فرشید اسماعیلی باید از ابتدا در ترکیب ثابت استقلال قرار می‌گرفتند و نیمکت نشینی آنها اشتباه بود.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: فرهاد مجیدی به یک دستیار خوب نیاز دارد تا به او کمک کند. این اتفاق باید در سریع‌ترین زمان ممکن رخ دهد. حضور فراز کمالوند در استقلال اشتباه بود و رفتن او اشتباهی بزرگ‌تر و نباید مدیران استقلال رضایت‌نامه وی را به راحتی صادر می‌کردند.

روز جمعه تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال در چارچوب هفته بیست‌وسوم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که در نهایت سرخپوشان رقیب سنتی خود را با تک گل عیسی آل‌کثیر از پیش روی برداشتند تا با ۴۵ امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار بگیرند. استقلالی‌ها نیز با این شکست، در امتیاز ۳۴ باقی مانده و به رده پنجم جدول تنزل کردند.

۶۶۴۱

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید