فنونی‌زاده:چرا مددی ماندنی شد؟

آخرین خبرها

به گزارش  سایت استقلال مگ به نقل ازآوای استقلال، مهدی فنونی زاده، در خصوص اتفاقات باشگاه استقلال و ورود وزیر ورزش به اختلافات مدیریتی در این باشگاه اظهار داشت: استقلال باشگاهی است که متعلق به هواداران است و وقتی هوادار، پیشکسوت و… خواستار موضوعی می‌شوند، حتما باید به آن رسیدگی شود.

وی افزود: وزیر ورزش به اختلافات مدیریتی در استقلال ورود کرد چون اتفاقات چند هفته اخیر باعث شد که او هم توهین بشنود، مثلاً مدیر آکادمی استقلال کسی نبود که پیشکسوتان و هوادار از او رضایت داشته باشند، اما مدیرعامل از او حمایت می‌کرد و همین باعث شد خود وزیر ورود کند.

بازیکن دهه ۶۰ تیم استقلال عنوان کرد: تعجب من این است که چرا مددی با این همه اختلاف با هیات مدیره ماندنی شده و از استقلال جدا نشد. وقتی هیأت مدیره با مدیرعامل به مشکل می‌خورد حتماً اتفاقاتی وجود داشته است. آیا مدیرعامل استقلال ایرادها را برطرف کرده است؟ در این گونه موارد یا زور مدیرعامل به هیأت مدیره می‌چربد و یا برعکس، اما دیدید که هیأت مدیره باشگاه استقلال گلایه‌هایشان را نزد وزیر بردند.

وی تأکید کرد: شنیده‌ام وزیر ورزش یک هفته به مددی مهلت داده که مصوبات هیأت مدیره را مو به مو اجرا کند. برکناری فریادشیران هم اولین مصوبه هیأت مدیره بوده است. جالب است گفتند فریادشیران استعفا کرده، اما او کسی نبود که استعفا بدهد و حتماً ورود وزیر ورزش باعث شد که کارش در استقلال تمام شود.

پیشکسوت استقلال در خصوص رفت و آمدهای میلیچ به کرواسی و تهدیدهای این بازیکن پیرامون شکایت از استقلال گفت:‌هیچ کجای دنیا مثل ایران نیست. تا حالا دیدید استقلال و پرسپولیس بازیکن خارجی جذب کند و کار آنها به شکایت نرسد؟ میلیچ هم وقتی از مدیرعامل و مدیران باشگاه دروغ شنیده و پولش را نگرفته، این کار را انجام داده است. متأسفانه این رویه شکایت‌ها به شکلی شده که هر سال استقلال پنجره‌اش بسته می‌شود و درست یک شب مانده به بازی‌ها کارت بازی بازیکنانش را دریافت می‌کند. یک سال نشده یک مربی بیاید کارش را درست انجام بدهد و تیمش را ببندد و وارد مسابقات شود.

فنونی‌زاده تأکید کرد: خارجی‌هایی که جذب می‌شوند همگی کیفیت ندارند و در این یک سالی که بازیکن خارجی به لیگ ایران نیامد، باشگاه‌ها از بدهی‌های کلان فرار کردند. برای سال جدید مصیبت را پیش‌بینی می‌کنم چون دوباره پای خارجی‌ها به ایران باز می‌شود. این بازیکنانی که به ایران می‌آیند به اندازه توان فنی بازیکنان تیم امید ما هم نیستند. چرا وقتی باشگاه‌ها توان ندارند، بازیکن خارجی می‌گیرند؟ خودتان دقت کنید به جز جان واریو، جبارف و یکی دو بازیکن دیگر، کدام بازیکن خارجی در فوتبال ایران و استقلال کیفیت داشته است؟

بیشتر بخوانید:

استقلال مگ ، یارِ جدید مکتب آبی

برای اسطوره‌ ی استقلال و آن سفر همیشگی / یاد باد آن سپیده، آن امید !

واکنش استقلالی ها به صحبت های گلمحمدی و خطیبی

داستان های فرهاد مجیدی و بهزاد غلامپور

دیدگاهتان را بنویسید

اختصاصی استقلال مگ

پس از این بخوانید